Mocne nazwiska to ostatnimi czasy podstawa karty walk zapowiadanej na Prime Show MMA 5. Nic dziwnego, że fani z zapałem oczekują kolejnych ogłoszeń ze strony federacji. W dobie ostatnich wątpliwości do odbycia się High League 5 jest to najbliższa gala freak fight w tym momencie. Okazuje się, że Prezes FEN dołącza do tej edycji wydarzenia.

Prezes FEN na Prime Show MMA 5

Determinacja to zdecydowanie jedna z cech Pawła Jóźwiaka, Prezesa FEN. Po ostatniej przegranej powraca on w wielkim stylu do oktagonu. Jak wiadomo, na ostatniej gali High League został pokonany przez Marcina Najmana. W tym czasie wybuchła afera dotycząca jego partnerki, a to za sprawą nagrania z tego, co działo się po walce. Kobieta krzyczała i wyzwała Jóźwiaka, nie mogąc uwierzyć, że przegrał z Najmanem.

Sam zainteresowany odniósł się do sprawy, tłumacząc silne emocje swojej ukochanej tuż po starciu. Co ciekawe, już niebawem poznamy jego przeciwnika, co zdecydowanie napędza fanów do spekulacji. Wiadomo, że sam Prezes FEN jest dosyć ciekawą postacią w przypadku freak fightów. Z tego też względu ludzie są ciekawi, na co postawiła federacja w przypadku jego rywala. Co mają do powiedzenia internauci po ogłoszeniu mężczyzny?

Jak można się domyślać, zdania są oczywiście podzielone. Niektórzy żartują, że organizatorzy trafili z momentem, gdy zrobiło się zamieszanie z High League, w którym Jóźwiak niedawno walczył. Jedni mu kibicują, inni narzekają, co nikogo nie dziwi. Wielu internautów stara się zgadnąć, kto będzie jego przeciwnikiem. O tym oczywiście dowiedziecie się już niebawem! Prime 5 odbędzie się 1 lipca 2023 we wrocławskiej Hali Orbita.