22 stycznia otrzymaliśmy informację o walce dwóch raperów na Clout MMA 4. To jednak nie koniec niespodzianek, jakie przygotowała dla nas organizacja przed marcową galą. Tym razem ogłoszony został nowy program, w którym wezmą udział uczestniczki Main Eventu!

Lexy Chaplin i Marta Linkiewicz w First Meet Live Clout MMA!

Federacja Lexy Chaplin i Sławomira Peszko nie zwalnia tempa i ogłasza kolejną ciekawą akcję dla fanów freak fightów. Już 23 stycznia 2024 roku o godzinie 19:00 na Instagramowym profilu federacji Clout MMA pojawi się nowy program First Meet Live. Na czym polega to nowe wydarzenie?

First Meet Live Clout MMA - Lexy Chaplin i Marta Linkiewicz
Clout MMA/Instagram

Z racji miejsca transmisji na żywo możemy podejrzewać, że oglądający będą mogli zadać pytania uczestniczkom Main Eventu. Mowa oczywiście o Marcie Linkiewicz i Lexy. Co ciekawe, nie będzie to jednak zwyczajny live instagramowy, gdyż pojawi się w nim prowadzący. To zadanie zostało powierzone Łukaszowi Ekiertowi.

Możemy się domyślać, że jeśli program przyciągnie sporą ilość widzów, to Clout zdecyduje się na jego kontynuację z innymi uczestnikami najbliższego wydarzenia. Jak wiadomo, karta walk Clout MMA 4 coraz szybciej się zapełnia. Z tego też względu federacja liczy na jak największy rozgłos, a przedstawiane zestawienia spotykają się z pozytywnym odzewem.