Choć do gali Clout MMA 4 jeszcze sporo czasu, to pojedynków na liście starć wciąż przybywa. 22 stycznia federacja zaskoczyła po raz kolejny, ogłaszając walkę, w której pojawią się dwaj polscy raperzy! O kim mowa?

Zbuku vs Major SPZ w pojedynku na Clout MMA 4!

Tego zestawienia zdecydowanie nikt się nie spodziewał! Choć karta walk Clout MMA 4, z tygodnia na tydzień zawiera więcej nazwisk, to bez wątpienia mało kto oczekiwał tak ciekawego starcia. Już 9 marca w łódzkiej Atlas Arenie Michał "Zbuku" Buczek zmierzy się w oktagonie z Pawłem "Majorem SPZ" Majewskim.

Obaj mężczyźni są debiutantami. Ten fakt sprawia, że walka należy do jeszcze bardziej emocjonujących, bo nie wiemy, jakie panowie mają umiejętności. Jak przyznaje samo Clout MMA, federacja jest pewna, że ci zawodnicy będą walczyć do końca. Co ciekawe, w komentarzach aż wrze od pozytywnych emocji.

Komentujący przyznają, że jest to pozytywne zaskoczenie i zestawienie należące do bardzo ciekawych. Jak widać, po nieudanych przez problemy z transmisją galach, Lexy Chaplin i Sławomir Peszko dokładają wszelkich starań, by gala znowu nabrała zaufania i zainteresowania. Oby tak dalej!