Pierwsza gala nowej federacji ogłoszona, więc teraz czekamy na ogłoszenia, jak będzie wyglądała karta walk CLOUT MMA. Z tego też względu pojawia się wiele domniemań dotyczących tego, kto wystąpi w nowopowstałej organizacji. Najbardziej zwraca się uwagę na zawodników, którzy nie są zakontraktowani. Norman Parke pochwalił się ostatnio uczestnictwem w polskiej federacji.

Norman Parke w CLOUT MMA? - Mocne słowa Szalonego Reportera

Po ostatniej konferencji CLOUT MMA dla prasy pojawia się coraz więcej podejrzeń co do składu najbliższego wydarzenia federacji. Jak wiadomo, gala odbędzie się już 5 sierpnia 2023 w warszawskim Torwarze. Jedną z pierwszych możliwych osób, które przyznały, że organizacja z nim rozmawiała, był Marcin Najman. Ostatnio na swoim Twitterze Norman Parke ogłosił, że zakontraktowała go polska federacja.

Jak wiadomo, miał on swój udział w federacjach, takich jak FAME MMA, czy też Prime Show MMA. Skoro w swoim wpisie nie wymienił nazwy organizacji, to można się domyślić, że nie jest to ta, w której dotychczasowo uczestniczył. Pierwszym wnioskiem, jaki można wyciągnąć to to, że wystąpi właśnie w nowo założonym CLOUT-cie. Na ten temat ostro wypowiedział się Szalony Reporter.

Mężczyzna podsumował współprace zawodnika z innymi organizacjami. Stwierdził, że CLOUT MMA będzie żałować tak samo, jak poprzednicy, którzy zawarli z mężczyzną współpracę. O tym, czy Norman Parke będzie członkiem federacji Lexy Chaplin przekonamy się w najbliższym czasie. Już niebawem organizacja zacznie ogłaszać zawodników na sierpniowe wydarzenie.