Powrót Boxdela do sieci zdecydowanie był mocnym wydarzeniem po jego udziale w aferze Pandora Gate. Jak wiadomo, FAME MMA wycofało się z usuwania go z firmy, a GOATS przyjęło go ponownie pod swoje skrzydła. Na temat jego aktualnego zachowania wypowiedział się Nitrozyniak.

Nitro w gorzkich słowach o nowym wizerunku Boxdela

Nitro jest znany ze swoich ostrych i jednocześnie szczerych do bólu wypowiedzi. Zdarza się, że niektórzy czują się przez niego obrażani, jednak rzadko dochodzi do przeprosin z jego strony. Streamer postanowił wypowiedzieć się na temat nowego wizerunku Michała "Boxdela" Barona, który od jakiegoś czasu znów działa w sieci. Nie szczędzić przy tym sarkastycznych słów:

Boxdel taki strasznie k***wa bezpłciowy się stał, każdy jest super, każdego wspiera, każdy ma rację ogólnie dobry vibe, sport w moim życiu.

Co ciekawe jego wypowiedź została przyjęta przez komentujących pozytywnie. Wiele osób zgadza się z tym stwierdzeniem i przyznaje, że ma to pewnie związek z chęcią ocieplenia przez mężczyznę wizerunku po aferze Pandora Gate. Aktualnie dobry PR jest czymś, co zdecydowanie mu się przydaje. Nie możemy się raczej spodziewać kontrowersji z jego strony.

Jego najbliższe wystąpienie publiczne zobaczymy oczywiście na kolejnej freakowej gali federacji, w której ma udziały. Na karcie walk FAME MMA 20 widnieje jego pojedynek z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Być może podczas konferencji do wydarzenia Baron zaskoczy swoimi wypowiedziami.