Nikodem Zatowka to kolejny zawodnik, który spróbuje swoich sił na gali MMA-VIP 2, którą organizuje Marcin Najman. Kim jest Nikodem Zatowka? Kto to Nikodem Zatowka? Nikodem Zatowka Instagram – czy posiada konto na tym portalu społecznościowym? Nikodem Zatowka wiek – ile ma lat? Nikodem Zatowka i Bestia Team – co ich łączy? Nikodem Zatowka MMA – czy walczył już kiedyś w tej formule?

Kim jest Nikodem Zatowka?

Kim jest Nikodem Zatowka? Kto to Nikodem Zatowka? Wielu z was jeszcze niedawno z pewnością zadawało sobie to pytanie, gdyż o przyszłym zawodniku MMA-VIP do niedawna nie było wiadomo zbyt wiele. Szerszej publiczności dał się poznać jako menadżer Piotra „Bestii” Piechowiaka, który pojawił się w klatce FAME MMA przy okazji jednej z gal. Wówczas to, kim jest Nikodem Zatowka, zaczęło interesować coraz większą liczbę osób.

Zatowka w młodości trenował liczne odmiany sportów walki, jak karate, judo czy sambo.

Nikodem Zatowka wiek, wzrost, waga

nikodem zatowka wiek

Nikodem Zatowka wiek – czy wiadomo, ile ma lat? Mężczyzna urodził się 15 kwietnia 1979 roku w Barlinku. Jeśli chodzi o wiek, Zatowka ma więc rocznikowo 41 lat. Wzrost Zatowki to kolejny aspekt, który z pewnością interesuje jego potencjalnych kibiców. Mężczyzna mierzy 180 centymetrów wzrostu. Jego debiutancki pojedynek na gali MMA-VIP 2 zakontraktowany jest w wadze ciężkiej, ale na konkretne informacje, jeśli chodzi o jego wagę, będziemy musieli zapewne poczekać do ceremonii ważenia.

Nikodem Zatowka MMA

Nikodem Zatowka MMA – co ma z tym wspólnego? W przeszłości Zatowka trenował sporty walki, był także sędzią podczas gal MMA. W 2007 roku stoczył nawet amatorską walkę na zasadach MMA, jednak przegrał jednogłośną decyzją sędziów. Następnie był trenerem w klubie Berserkers Team Barlinek.

 

 

Nikodem Zatowka MMA zna więc od wielu lat, ale dopiero w wieku ponad 40 lat zadebiutuje w tej formule jako zawodnik, jeśli chodzi o oficjalny pojedynek. Jego bilans walk jak na razie jest więc zerowy.

Nikodem Zatowka Bestia Team

Nikodem Zatowka Bestia Team – skąd popularność Bestia Team? Gdy FAME MMA ogłosiło zakontraktowanie Piotra „Bestii” Piechowiaka, w klatce wraz z nim pojawiło się jego wielu kolegów, w tym właśnie jego menadżer Nikodem Zatowka. Mężczyźni skonfrontowali się wówczas z będącym w klatce Marcinem Najmanem, co wywołało spore poruszenie i rozgłos w mediach branżowych. Od tamtej pory hasła Nikodem Zatowka i Bestia Team są więc doskonale kojarzone wśród fanów freakfightowych organizacji MMA.

Nikodem Zatowka MMA-VIP 2

mma vi[ nikodem zatowka

Nikodem Zatowka MMA-VIP 2 – na ten debiut wszyscy czekali! Na drugiej gali organizowanej przez Marcina Najmana charyzmatyczny menadżer „Bestii” zadebiutuje w klatce MMA w oficjalnym pojedynku. Jego rywalem będzie znacznie bardziej doświadczony Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki, mający za sobą walki w takich organizacjach, jak Free Fight Federation czy wygrane starcie na gali MMA-VIP 1. Patrząc na sportową przeszłość Zatowki, kto wie, czy nie zaskoczy on wszystkich swoimi umiejętnościami, o których jak na razie nie wiadomo jeszcze zbyt wiele.

Nikodem Zatowka Instagram

Nikodem Zatowka Instagram – czy mężczyzna posiada konto na tym portalu społecznościowym? Tak, posiada. Mężczyzna udziela się na koncie pod nazwą „nikodemzatowka". Obserwuje go blisko dwa tysiące użytkowników tego portalu. Nie ulega wątpliwości, że występ na tak medialnym wydarzeniu, jak gala MMA-VIP 2 z pewnością sprawi, że Zatowka stanie się jeszcze bardziej popularny zarówno w środowisku sportów walki, jak i w szeroko pojętym internecie.

FAQ - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Kim jest Nikodem Zatowka?

Szerszej publiczności Nikodem Zatowka dał się poznać jako menadżer Piotra „Bestii” Piechowiaka, który pojawił się w klatce FAME MMA przy okazji jednej z gal. Natomiast w młodości trenował liczne odmiany sportów walki, jak karate, judo czy sambo.

Z kim na gali MMA-VIP zawalczy NIkodem Zatowka?

Jego rywalem będzie znacznie bardziej doświadczony Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki, mający za sobą walki w takich organizacjach, jak Free Fight Federation czy wygrane starcie na gali MMA-VIP 1.