31 lipca miała miejsce konferencja organizacji Lexy Chaplin i Sławomira Peszko. O godzinie 20:00 wszyscy byli gotowi, by wystąpić na swoim panelu dotyczącym nadchodzącej gali CLOUT MMA 1. W trakcie wydarzenia dochodziło do rozmaitych bójek, z których nagrania obiegły całą sieć. W trakcie trwania show jedna z uczestniczek Nikita nie wytrzymała i się rozpłakała. Co było przyczyną tej sytuacji?

Nikita płacze na konferencji Clout MMA 1! - Jaki jest powód?

Konferencje prasowe gal typu freak fight, zazwyczaj kładą nacisk na "dymy", które mają podkręcić atmosferę. Często zdarza się, że realne konflikty między zawodnikami podwyższają finalną  oglądalność, dlatego organizatorzy dbają o to, aby ich nie brakowało. Okazuje się, że jednym z elementów drugiej konferencji CLOUT MMA 1 był roast. To w trakcie jego trwania można było powiedzieć nieco złośliwości w stronę uczestniczek.

Na temat Nikoli wypowiedziała się nie tylko jej przeciwniczka, Monika Laskowska, ale również Ludwiczek, czy też Szalony Reporter. W pewnym momencie 19-latka nie wytrzymała presji i z oczu poleciały jej łzy. Dziewczyna dała znać prowadzącemu, Kaniowskiemu, by ten dał jej moment na ochłonięcie. W tym czasie wtrąciła się, walcząca przeciwko niej Najlepsza Polska Dziennikarka. Kobieta uznała to za grę aktorską.

Warto tutaj wspomnieć, że na moment przed galą Nikita wrzuciła filmik, w którym przyznała, że podejrzani znajomi Laskowskiej jej grozili. Oczywiście, niezależnie od tego, czy jest to prawda emocje, które w sobie wzbierała, znalazły w sobie ujście w trakcie konferencji. Lexy, ambasadorka CLOUT MMA postanowiła nieco ją pocieszyć, co również odbiło się echem w internecie. Pierwsze wydarzenie federacji odbędzie się 5 sierpnia 2023 roku na warszawskim Torwarze.