Kolejna osoba wypowiadająca się na temat Pandora Gate nie jest niczym zaskakującym. Jak wiadomo, wczoraj zapłakana Lexy Chaplin odniosła się do sytuacji. Teraz czas na kolejną byłą uczestniczkę Teamu X. Natalia "Natsu" Kaczmarczyk wrzuciła na swoje Insta Story statement. Ma on na celu wyjaśnienie jej stosunku zarówno do osób zamieszanych w aferę, jak i kwestii, w których Konopski poruszył temat samej kobiety.

Natsu o Pandora Gate - "Z tematem Stuarta mnie nic nie łączy"

Dnia 10 października na Insta Story Natsu pojawiło się oświadczenie zajmujące kilka kafelków relacji. W pierwszej kolejności była członkini Teamu X i Natsu World odniosła się do oskarżeń jakoby treści przez nią publikowane, nie współgrały z wiekiem jej odbiorców. Sprostowała ona tę kwestię, publikując statystyki wieku jej obserwujących. Znalazło się wśród nich najwięcej osób w przedziale wiekowym od 18 do 24 lat życia.

Na dodatek podkreśliła, że od pewnego czasu informuje swoich fanów o zmianie publikowanych treści i nie bierze udziału w obozach dla dzieci. Odniosła się także do sytuacji Stuu. Stwierdziła, że z tym tematem nic ją nie łączy i nie miała pojęcia o tym, co teraz wychodzi na światło dzienne. Natalia uważa to za obrzydliwe i okropne. Co więcej, cieszy się, że aktualnie sprawą zajmują się odpowiednie organy.

Natsu odniosła się do sprawy swojego partnera, Marcina Dubiela. Przyznała, że jest to dla niej bardzo wrażliwy i prywatny temat. Z tego też względu poprosiła o to, by uszanować jej decyzję o pozostawieniu tego dla siebie. Zaznaczyła, że aktualnie wokół jej prywatnego życia skupiła się masa złej energii. Z tego też powodu trudniej jej będzie wrócić do normalności. W oświadczeniu dodała również, że ma nadzieję, iż sprawiedliwości stanie się zadość.