Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć odpowiedź Boxdela na zaczepki Marconia. Michał w swoim nagraniu wyciągnął wiele niekorzystnych brudów na Natana - udowodnił między innymi, że zażywał on narkotyki w niepokojących ilościach.

Boxdel o Natanie - "ĆPATAN"

Jakiś czas temu na kanale INDYGO pojawił się film, w którym Natan nazwał Tańculę i Dubiela narkomanami. Po takich oskarżeniach mało kto spodziewał się, że on sam może zażywać różne substancje. Jednak w ostatnim materiale Michała Barona wszystko zostało przedstawione z całkowicie nowej strony.

W swoim filmie Boxdel przedstawił dowody w postaci nagrania głosowego oraz wiadomości. Na screenach możemy zobaczyć, jak Natan przyznaje się, że schudł 6 kilogramów od narkotyków. Dodatkowo planował on "roz***ać się używkami, jechać bez ograniczeń i robić wybuchowe mieszanki", żeby wyszaleć się przed walką.

Film Boxdela pokazał, jak naprawdę wygląda postać Marconia. Michał nazwał go "Ćpatan" - pokazuje to, że sprawa używek u Natana była naprawdę poważna. Jednak w Internecie wspominał on, że całkowicie brzydzi się narkotyków i ludzi, którzy je zażywają.