Nie ma nic dziwnego w tym, że dymy we freak fightach są aktualnie kojarzone z postacią Natana Marconia. 21-latek znów "zaskoczył" kontrowersyjną wypowiedzią, tym razem na temat Boxdela. Co miał do powiedzenia na temat członka GOATS?

Natan Marcoń w ostrych słowach o Boxdelu i Rafonixie - Co powiedział?

Jakiś czas temu mogliśmy oglądać udział Natana Marconia w programie "Aferki", który prowadzi Michał "Boxdel" Baron. Wtedy nie wydawało się jednak, żeby miał on jakiś problem do prowadzącego. Być może na zmianę jego zdania wpłynęli fani, którzy zaczęli wytykać mu tę znajomość po opublikowaniu materiału, w którym obaj panowie wzięli udział.

W okienku "Zadaj mi pytanie" na InstaStory obserwator zapytał Marconia o możliwą walkę z Rafonixem. W pytaniu nie obyło się bez wyzwisk w stronę Krasuckiego, gdyż pytający nazwał go "pieskiem Boxdela". Natan odniósł się do tych słów w następujący sposób:

Mogę walić na łeb Baxtiona, a potem Rafika... Judasz i magazynier na jednym ruszcie.

Jest to bardzo wymowna wypowiedź, która w jasny sposób przekazuje, jakie 21-latek ma zdanie na temat tej dwójki. Czy jest to jednak szansa na pojedynek z obydwojgiem mężczyzn? Nie pierwszy raz doszłoby do ustawienia walki na podstawie kontrowersyjnej wypowiedzi. Na karcie walk Fame MMA 20 zostało jeszcze trochę miejsca, jednak mogą być to tylko puste słowa ze strony Natana.

Natan Marcoń o Boxdelu i Rafonixie
Natan Marcoń/Instagram