Zestawienia, które zostały ogłoszone podczas pierwszej konferencji CLOUT MMA, mogły wielu zaskoczyć. Wśród nowych nazwisk pojawił się przecież Tomasz Hajto, Monika Laskowska, czy też Dominik Pudzianowski! Już jakiś czas temu opisywaliśmy, że w federacji Lexy Chaplin, walczy Piotr Pająk. Okazuje się, że jego przeciwnikiem będzie Wojciech Sobierajski!

Pająk vs Rekordzista Sobierajski na CLOUT MMA 1

W karcie walk CLOUT MMA 1 nie brakuje sportowych zestawień. Choć gala pierwotnie jest freakowa, to niektóre nazwiska zdecydowanie nie należą do amatorów. Wiadomo jednak, że każdy z ambasadorów dodał coś od siebie, a wkładem Peszko był właśnie prawdziwy sport. W rezultacie na najbliższej gali Pająk stoczy swój pojedynek z rekordzistą Wojciechem Sobierajskim.

Jak można się domyślać, wspominana ksywka nie wzięła się znikąd. Wojciech Sobierajski słynie bowiem z tego, że jest sportowcem bijącym masę rekordów. Przykładowo w 2021 roku udało mu się pobić ich aż dwanaście. Oznacza to, że bił któryś z nich raz w miesiącu. Na dodatek jego przeszłość jest powiązana z boksem. Pająk natomiast pojawiał się na galach takich jak Fame MMA czy Prime Show MMA.

W takiej sytuacji sami organizatorzy przyznają, że może to być "najpiękniejsza walka wieczoru". CLOUT MMA poinformowało również, że panowie podejmą się starcia w formule K-1, 3x3 minuty. Pojedynek będzie miał miejsce w małych rękawicach. O tym przekonamy się już 5 sierpnia 2023 roku w warszawskim Torwarze. Jak na razie kursy nie wykazują zbyt wielkiej przewagi w jednym kierunku.