Pierwsza konferencja CLOUT MMA za nami, a wraz z nią wiele zaskakujących połączeń zawodników. Idealnym tego przykładem jest walka Tomasza Hajto ze Zbigniewem Bartmanem. To oczywiście nie koniec niespodzianek, gdyż to wydarzenie dało nam jasny obraz właściwie wszystkich pojedynków, jakie mają się odbyć. W jednym z nich Najlepsza polska dziennikarka zawalczy z Nikitą!

Najlepsza polska dziennikarka w walce z Nikitą - CLOUT MMA 1

Tego nie spodziewał się prawie nikt. Choć pojawiały się spekulacje dotyczącego tego, z kim zmierzy się Nikita na pierwszej gali CLOUT MMA, to dopiero konferencja dała jasną odpowiedź na tę zagwozdkę. W drugiej walce kobiet zmierzy się nie kto inny jak Monika Laskowska oraz Nikola "Nikita" Biela. Będzie to debiut obu pań w oktagonie.

Laskowska już od lat kręciła się wokół freak fightowych organizacji i przeprowadzała wywiady z ich gwiazdami. Najczęściej wykazywała się w nich sporym brakiem niewiedzy w zakresie walk i zawodników, a to generowało całą masę wyświetleń. Stąd też pojawił się pseudonim "najlepsza polska dziennikarka". Teraz jednak kobieta stawia na nowy rozdział i bierze udział w walce z Nikitą.

Postać tej drugiej jest bardzo kontrowersyjna i za jej udział federacji oberwało się od widzów. Stwierdzili oni, że dobry poziom zestawień, który znalazł się w karcie walk CLOUT MMA 1 został przełamany. Reszta pojedynków zrekompensowała jednak ten "wybryk" w oczach komentujących. Co ciekawe, już podczas konferencji zawodniczki nie szczędziły sobie ostrych słów i szarpanin podczas face to face!

Taki ogień podczas samych rozmów może zagwarantować nam ciekawy przebieg pojedynku w oktagonie. Już 5 sierpnia 2023 roku na warszawskim Torwarze przekonamy się, czy zawodniczki przeleją niechęć do siebie w dobre przygotowanie do walki.