Po walce, w której Tarzan zmasakrował Adama Soroko na gali Prime Show MMA 6, przyszedł czas na Co-Main Event. W jednym z najważniejszych pojedynków tego wieczoru zmierzyli się Jacek "Muran" Murański vs Maciej "Stary Wiewiór" Wiewiórka. Który z nich okazał się lepszy?

Muran pokonuje Starego Wiewióra na Prime MMA 6

Co-Main Event gali Prime Show MMA 6 to zaskakująca walka, gdyż to Jacek Murański był uznawany za faworyta pojedynku. W tej sytuacji to Stary Wiewiór był debiutantem i sporą niewiadomą, a waga jego przeciwnika nie działała na jego korzyść. Runda rozpoczęła się od masy ciosów zadanych w stronę Macieja Wiewiórki. Nic dziwnego, że po chwili pojawił się knockdown.

Niemal po paru sekundach doszło do kolejnego knockdownu na korzyść Murana. W tej sytuacji zarówno doświadczenie, jak i kilogramy zaważyły o tym, co stało się kilka wymian uderzeń później. Doszło bowiem do trzech knockdownów, a to było jednoznaczne dla końca tego pojedynku. Jacek Murański zwyciężył z Maciejem Wiewiórką przez TKO!

https://twitter.com/lottusek_/status/1715855452582322598

Muran zadeklarował chęć walki z synem swojego rywala Maksymiliana Wiewiórką, które ten przyjął! Teraz wszystko w rękach federacji, w których zawodnicy się znajdują.

Nie czekajcie i sprawdzajcie wyniki na żywo Prime Show MMA 6!