Ceremonia ważenia przed Prime MMA 7 przyniosła sporo emocji. Paweł Jóźwiak zdecydował się na szybką eskalację popychając Murańskiego.

Jóźwiak zaczął jak prawdziwy SIGMA

Choć w trakcje dwóch konferencji konflikt pomiędzy Jóźwiakiem a Muranem był ewidentnie sztucznie podsycany, tak konferencja sporo zmieniła. Włodarz FEN zdecydował się na agresywne rozpoczęcie konfrontacji. Popchnął on starego Murana z taką siłą, że ten znalazł się na podłodze.

Do akcji wkroczyła oczywiście ochrona, jednak panowie wyraźnie nie chcieli rozwiązywać tego sporu na ceremonii ważenia. Doszło jeszcze między nimi do face2face’a i rozpoczęli przepychanki (przeplatane low kickami), ale ochroniarze szybko zareagowali. Następnie poleciały wyzwiska. Czy była to próba podkręcenia atmosfery przed jutrzejszą galą? Niewątpliwie tak.

Warto dodać, że pojedynek Muran kontra Jóźwiak jest main eventem gali Prime MMA 7. Co ciekawe, w trakcie media treningu dowiedzieliśmy się, że karta walk Prime MMA 7 znów się zmieniła. W oktagonie zobaczymy jutro Wielkiego Bu, który skonfrontuje się z dwoma ochroniarzami.