Po szybkim zwycięstwie Erwina z Misterem Matim przez TKO podczas pierwszej walki przyszedł czas na drugie starcie gali Prime Show MMA 6. W oktagonie zmierzyli się Kacper "Polish Machine" Miklasz vs Artur "Głuchy" Głuchowski. Kto okazał się lepszym zawodnikiem?

Polish Machine wygrywa z Głuchym! - Prime MMA 6

Ten pojedynek to zdecydowanie walka, podczas której nie można mrugać. Spokojny początek starcia zdecydowanie był okraszony mocnymi ciosami. Miało to oczywiście związek z wagą obu panów. Miklasz mocno trafił lewym prostym, co zachwiało jego rywalem. To właśnie pierwszy z nich od samego początku był dużo bardziej skoczny i nabuzowany.

Można było zauważyć, że Polish Machine zdecydowanie się rozkręcał. Oczywiście Głuchemu nie brakowało determinacji, jednak to nie było wystarczające, gdyż 1 etap był na korzyść Kacpra. Druga runda zdecydowanie miała szybsze tempo już od samego początku. Głuchowski starał się wywierać presję i udało mu się zagonić przeciwnika pod klatkę. Finalnie wydawało się, że po dwóch rundach jest 1-1.

W decydującym etapie to Głuchowski wywierał presję. W pewnym momencie doszło do zatrzymania walki przez trafienie go w krocze przez Miklasza. Walka trwała pełen dystans, więc decyzja należała do sędziów. Według nich niejednogłośnym zwycięzcą zostaje Kacper "Polish Machine" Miklasz wygrywając z Arturem Głuchowskim!

Polish Machine wyzwał do pojedynku Pawła "Księżniczkę" Tyburskiego!

Sprawdźcie wyniki na żywo Prime Show MMA 6 i nie przegapcie żadnej walki!