Artur Głuchowski to postać od wielu lat związana ze sportami walki. Swoje pierwsze zawodowe starty zanotował bowiem już w 2006 roku. Kim jest Artur Głuchowski? Ile lat ma Artur Głuchowski? Gdzie trenuje Artur Głuchowski? Tego i wiele więcej dowiesz się w tym artykule!

Kim jest Artur Głuchowski?

Kim jest Artur Głuchowski? Kto to Artur Głuchowski? Artur Głuchowski to zawodnik oraz trener MMA. Na co dzień trenuje w poznańskim klubie Ankos MMA, a więc w jednym z najlepszych klubów w Polsce. Swój debiut w MMA zanotował już w 2006 roku. Ostatnią walkę w tej formule odbył na gali Babilon MMA 7, która miała miejsce w styczniu 2019 roku.

W 2023 roku Artur Głuchowski postanowił wznowić karierę i podpisał kontrakt z organizacją Prime Show MMA. Do jego debiutu dojdzie na gali Prime MMA 6, gdzie Głuchy zmierzy się z Kacprem Miklaszem w formule K-1.

Artur Głuchowski wiek

Ile lat ma Artur Głuchowski? Artur Głuchowski ma obecnie 40 lat.

Artur Głuchowski wzrost

Jaki jest wzrost Artura Głuchowskiego? Głuchowski ma 191 centymetrów wzrostu.

Artur Głuchowski waga

Artur Głuchowski to zawodnik wagi ciężkiej. Przy okazji swojej ostatniej walki wniósł na wagę 114 kilogramów.

Artur Głuchowski rekord

Artur Głuchowski podczas swojej kariery stoczył w MMA 12 pojedynków i wygrał 6 z nich. Ma również jedną walkę w K-1.

Rekord MMA: 6-6
Rekord K-1 (w małych rękawicach): 0-1

Artur Głuchowski Prime MMA

Artur Głuchowski swój ostatni start w MMA zanotował w 2019 roku. Po czterech latach przerwy postanowił wznowić swoją karierę we freakowej organizacji. Głuchowski podpisał bowiem kontrakt z Prime Show MMA. Dla tej federacji zadebiutował 21 października 2023 roku na gali Prime MMA 6 w Toruniu.

Głuchowski vs Miklasz

Do walki Głuchowski vs Miklasz doszło na gali Prime MMA 6. Pojedynek ten odbył się w formule K-1 w małych rękawicach. Starcie wygrał Miklasz przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Artur Głuchowski Instagram

Artura Głuchowskiego na Instagramie można znaleźć pod nickiem @arturgluchowski. Do tej pory 40-latek zgromadził na tym portalu blisko 15 tysięcy obserwujących.


Ile walk w MMA stoczył Artur Głuchowski? 
Artur Głuchowski ma na swoim koncie 12 walk w MMA.
Gdzie trenuje Artur Głuchowski? 
Artur Głuchowski trenuje w klubie Ankos MMA w Poznaniu.