Aktualnie sporo dzieje się wokół twórców, którzy nagłośnili Pandora Gate - Konopskiego i Wardęgi. Pojawiają się bowiem przypuszczenia, że rozmowę z Konopskim pocięto na korzyść Boxdela w jednym z filmów dotyczących obu panów. Teraz jednak Sławomir Mentzen wspomniał o Sylwestrze na swoim profilu. O co chodzi?

Mentzen o spotkaniu z Wardęgą - "Jakieś pomysły, co się z nim dzieje?"

W ostatnim czasie pojawiły się mocne oskarżenia wobec Wardęgi i Konopskiego ze strony Boxdela, Marcina Dubiela i Nitra. Ostatni z nich stworzył film dotyczący obu panów, co wzbudziło nieco zamieszania w sieci. Co ciekawe, 29 marca na swoim Twitterowym koncie polityk Sławomir Mentzen opublikował wpis dotyczący Sylwestra Wardęgi.

Dziwna sprawa. Byłem umówiony z Wardęga, który miał mi przekazać jakieś ważne informacje.
Najpierw napisał, że spóźni się, bo go przesłuchują, a potem przestał się odzywać.
Jakieś pomysły co się z nim dzieje?

Oczywiście, większość osób jest zaskoczona możliwym spotkaniem tej dwójki. Co może łączyć obu panów? Dodatkowo pojawiają się spekulacje w zakresie tego, czego miałoby dotyczyć spotkanie. Wielu komentujących obstaje przy zdaniu, że może chodzić o Pandora Gate. O jakie przesłuchanie Sylwestra mogło jednak chodzić? Być może odpowiedzi na te pytania, poznamy w najbliższym czasie.