Nazwiska znanych sportowców występujących na galach freak fightowych w Polsce, to już coś na porządku dziennym. W przypadku tych najpopularniejszych zawodników jednak w sieci zawsze pojawia się burza. Idealnym przykładem są spekulacje o udziale Mariusza Pudzianowskiego w FAME MMA 20. Czy jest na to szansa?

Mariusz Pudzianowski na FAME MMA? Federacja i zawodnik odpowiadają!

Choć w galach freak fightowych pojawiali się głośni zawodnicy, tacy jak Artur Szpilka, to mało kto spodziewał się, że w tej sprawie usłyszy nazwisko Pudziana. Wiele osób miało sporą nadzieję, że Mariusz Pudzianowski pojawi się na jubileuszowej gali FAME MMA 20. Rzecznik prasowy Michał Juryga zapytany o tę sprawę przez dziennikarzy Super Expressu wypowiedział się następująco:

Na ten moment władze federacji nie prowadzą żadnych rozmów z Mariuszem Pudzianowskim na temat ewentualnej współpracy.

Oczywiście nie jest to wielkie zaskoczenie ze względu na fakt, że Pudzianowski sam nie wykazywał zainteresowania podjęciem się takiej walki. Możemy zatem tylko czekać na pogłoski na temat tego, kto jeszcze dołączy do karty walk FAME MMA 20.

Sam zawodnik przyznał, że nigdy nie mówi nigdy, ale pewien poziom zachowań podczas konferencji wywołuje w nim niesmak. Według niego "ludzie chcą oglądać dwóch pijanych, a najlepiej, żeby jeszcze krew się lała". Z tego też powodu nie do końca jest przekonany, w jakim kierunku idą organizacje tego typu, ale podkreśla, że nic do nich nie ma.