Już od pewnego czasu w sieci trwają przepychanki słowne między Fagatą a Marianną Schreiber. Kobiety nie ukrywają do siebie niechęci i w swoich materiałach często przemycają złośliwości wobec siebie nawzajem. Tym razem poszło o doping oraz treści z niebieskiej platformy, na której działa Agata.

Marianna Schreiber o testach antydopingowych i działaniach Fagaty

Konto Twitterowe Marianny Schreiber jest bogate w różne przemyślenia kobiety. W ostatnim czasie dodała ona wpisy dotyczące Fagaty, z którą ma problem, odkąd ta zarzuciła jej, że wspomaga wzrost swoich mięśni podejrzanymi substancjami. Schreiber otrzymała na Instagramie pytanie, czy zrobi sobie testy antydopingowe przed następną walką na żywo. Odpowiedź była prosta.

Ludzie, czy wyście powariowali? Już mówiłam Fagacie, że brzydzę się sterydami!

Co ciekawe, na swoim profilu zadrwiła z Fąk używając tekstu jej piosenki. Miało to na celu wyśmianie prowadzenia przez Fagatę profilu na niebieskiej platformie dla dorosłych. Ponadto Marianna sarkastycznie przedstawiła sytuację, co by było, gdyby dzieci brały przykład z byłej dziewczyny Stuu. Ta jednak nie pozostała jej dłużna.

W komentarzu zamieściła nagie zdjęcia żony polityka z sesji zdjęciowych. Hipokryzję Schreiber zauważyła również Wiktoria Jaroniewska, pisząc, że kobieta też do świętych nie należy. Marianna przyznała wówczas, że żałuje zrobienia tych fotografii, o czym wielokrotnie wspominała. Karta walk Clout MMA 4 wciąż jest niepełna, więc może uda się zobaczyć te dwie zawodniczki rozwiązujące kłótnię w oktagonie.