Spięcia między Natanem Marconiem a Michałem "Boxdelem" Baronem nie należą do rzadkich, a panowie często się publicznie atakują. We wtorek na profilu Twitterowym pierwszego z nich pojawiła się grafika atakująca włodarza FAME z podpisem "Przestańcie bronić psychopaty".

Natan Marcoń o Boxdelu - "Przestańcie bronić psychopaty"

Twitterowe konto Natana Marconia rzadko kiedy przestaje być aktywne. Mężczyzna najczęściej decyduje się na kontrowersyjny kontent oraz takowe treści publikowanych postów. Nie brakuje tam miejsca na atakowanie osób publicznych, takich jak Nikita, Cameraboy, czy też Boxdel. We wtorek postanowił opublikować mocną grafikę dotyczące tego ostatniego.

Widać na niej skreślonego Boxdela oraz listę rzeczy, które miał według Natana popełnić. Na grafice pojawiły się takie punkty, jak rozsyłanie nudesów nieletniej, konfabulacja i krycie sprawców afery pedofilskiej Pandora Gate, czy też normalizowanie "kultury k**estwa", jaką ma być OnlyFans. Ponadto zawodnik występujący ostatnio w Clout zarzucił mężczyźnie mitomanię i hipokryzję.

Pełna lista zarzutów, jakie wypunktował Natan, ma szesnaście punktów. Co ciekawe, choć niektórzy komentujący post się z nim zgadzają, inni zarzucają mu "żebranie o walkę". Jeszcze inni decydują się na wypunktowanie jego hipokryzji:

A ty czasami nie byłeś w GOATS, w odcinku z Fagatą? I nie przyjaźniłeś się z Sheeyą, której głównym źródłem dochodu jest OF? Co do środków dopingujących to oskarżenia na ten temat od Ciebie też dziwne.

Boxdel na ten moment nie odniósł się do posta na swój temat.