We wtorkowy wieczór pojawił się nowy materiał Natana Marconia, na którym wyjawia rzekome sekrety popularnych influencerów. Na filmie poruszono temat Marcina Dubiela, Natsu czy Tańculi.

Marcoń o popularnym streamerze - Czy chodzi o Izaka?

Na nagraniu wymieniono wiele osób, Marcoń rzucił nawet oskarżenia w stronę Tańculi. Natan większość wymieniał z nazwiska, jednak o jednej osobie opowiedział pokrótce. Według influencera, pewien streamer, który posiada żonę i dziecko, notorycznie zdradzał swoją partnerkę.

- Istnieje pewien streamer. Powiedziałbym dość dobry streamer, który ma bardzo długi staż. Nazwałbym go wręcz ojcem polskiego Twitcha. Uważam, że jeżeli już się piszecie do tego, aby być w jakimś małżeństwie i tym bardziej posiadać dziecko, to przynajmniej dla dobra tego nie powinno się robić paskudnych rzeczy. Takich jak zdrady, jak jakieś orgie za plecami i potem zastraszanie dziewczyn, z którymi się przespało, żeby żadnej plamy nie puściły.

Marcoń wspomniał także, że najbardziej niewinne osoby mają najwięcej za uszami. Dodatkowo celowo nie wspomniał on o kogo chodzi. Od dawna już wiadomo, że nazwisko Natana znajduje się w karcie walk FAME MMA 20. Gala już w tą sobotę, więc chodzi jedynie o wzbudzenie kontrowersji i zrobienia rozgłosu.

Ludzie niemalże od razu zaczęli spekulować, że Marcoń miał na myśli Izaka. Każda wskazana przez niego cecha się zgadzała - posiada on żonę i dziecko, jest popularnym streamerem na Twitchu, a także zbudował wielu widzom dzieciństwo. Jednak należy pamiętać, że są to jedynie oskarżenia i nie warto brać tych informacji na poważnie.