Filmik Natana Marconia "Sekrety Polskich Influencerów" zbiera coraz więcej wyświetleń. Nic dziwnego, gdyż przedstawiane w nim oskarżenia, czy też informacje, które 21-latek uważa za prawdziwe, są naprawdę kontrowersyjne. W materiale wypowiedział się o sytuacji, w której Marcin Dubiel i Arek Tańcula mieli być głównymi bohaterami. Są to poważne oskarżenia!

Dubiel i Tańcula "wymieniali się" dziewczyną pod wpływem narkotyków? - Oskarżenia ze strony Marconia!

Kontrowersyjne wypowiedzi Natana Marconia wciąż krążą w sieci, a to za sprawą materiału, który opublikował w poniedziałek 5 lutego. W jednym z fragmentów swojej wypowiedzi skupił się on na sytuacji, którą Marcin Dubiel i Arek Tańcula mieli się wręcz chwalić. Są to jednak bardzo poważne oskarżenia. Marcoń mówił:

Nie jest to fajne, tak samo jak wymienianie się półprzytomną partnerką z Dubielem i potem chwaleniu się tym wszystkim na backstage'u.

W dalszych słowach na ten temat mężczyzna dodaje, że Tańcula miał chwalić się tym czynem nawet przed swoją walką. Natan wspomniał również, że ma już przygotowany materiał dotyczący Arka, który wyłącznie czeka na publikację. Ponadto nawołuje do wszystkich osób, które miały być ofiarami mężczyzny, aby udały się z dowodami bezpośrednio na policję.

Cały materiał skupia się wokół tego, że właściwie nikt nie poniósł konsekwencji za aferę Pandora Gate. Co więcej, że wszyscy w nią zamieszani po kolei wracają do sieci. O tym, czy wszystkie informacje, jakie zobaczyliśmy na filmie Marconia są prawdziwe być może dowiemy się w najbliższym czasie. Jak na razie obaj wymienieni w materiale mężczyźni milczą na ten temat.