Małgorzata Domagalik niespodziewanie stała się bardzo popularna wśród piłkarskiej części internetu czy mediów społecznościowych. Wyjaśniamy, jak do tego doszło, że takie hasła, jak Domagalik, Stanowski, Kanał Sportowy i inne niejako połączyły się ze sobą.

Kim jest Małgorzata Domagalik?

Małgorzata Domagalik to polska dziennikarka. Jeśli chodzi o wiek, Domagalik urodziła się w 1957 roku we Wrocławiu. Jest publicystką, pisarką czy autorką programów telewizyjnych. Pełni także funkcję prezesa Fundacji Ludzki Gest Jakuba Błaszczykowskiego, z którym prywatnie się przyjaźni.

Ze swoją działalnością trafiła także do internetu, ale o tym nieco później.

Domagalik dziennikarka

Małgorzata Domagalik dziennikarka, czyli wszystko zaczęło się lata temu. Swoją pierwszą książkę „Harpie, piranie, anioły” wydała w 1997 roku. Przez kilkanaście lat pełniła funkcję redaktora naczelnego miesięcznika „Pani”. Była autorką i prowadzącą programów w telewizjach TVP2 czy TVN 24.

Ma na swoim koncie dziesiątki wywiadów i różnego rodzaju publikacji, napisała jako autorka lub współautorka siedem książek.

Małgorzata Domagalik Brzęczek

W 2020 roku niespodziewanie zrobiło się o niej głośno w środowisku piłkarskim za sprawą książki „W grze” o Jerzym Brzęczku, ówczesnym selekcjonerze reprezentacji Polski. Kibice czy krytycy nie przyjęli jej najlepiej i recenzje tego dzieła – krótko mówiąc – nie były najlepsze.

W przeszłości napisała książkę „Kuba” razem z Jakubem Błaszczykowskim, jednak to właśnie „W Grze” odbiła się zdecydowanie szerszym echem w szeroko pojętym środowisku.

Domagalik Stanowski

Kolejne rozdziały książki Domagalik „W grze” za pośrednictwem Kanału Sportowego na YouTube komentował Krzysztof Stanowski, który recenzował dzieło dziennikarki w prześmiewczy sposób. Seria była hitem i gromadziła setki tysięcy wyświetleń. Doprowadziła także do wizyty Domagalik w programie Hejt Park w Kanale Sportowym.

Domagalik Hejt Park

Domagalik Hejt Park, czyli 89. odcinek programu, który poprowadził Tomasz Smokowski. Odcinek z Domagalik zebrał blisko 850 tysięcy wyświetleń, a do nagrania doszło w październiku 2020 roku. Chyba nikt nie spodziewał się wówczas, że Domagalik blisko rok później… będzie miała swój program w Kanale Sportowym.

Domagalik Kanał Sportowy

Występ Domagalik w Kanale Sportowym odbił się szerokim echem. W większości komentarzy można jednak było zauważyć głosy wyśmiewające podejście i poglądy, która wspominała między innymi o tym, że przed Brzęczkiem najważniejsza impreza w trenerskiej karierze, czyli Euro 2020. Dość powiedzieć, że niedługo po emisji odcinka, Brzęczek został zwolniony z piłkarskiej reprezentacji Polski.

Małgorzata Domagalik Niech Gadają

W sierpniu 2021 roku okazało się, że Małgorzata Domagalik będzie miała swój program w Kanale Sportowym. Dla wielu było to spore zaskoczenie, gdyż do tej pory jej postać kojarzyła się raczej niezbyt poważnie w kontekście sportu czy piłki nożnej.

Jak się jednak okazało, jej program o nazwie „Niech Gadają” wystartował w najlepsze, a pierwszym gościem była mistrzyni UFC, Joanna Jędrzejczyk.

Małgorzata Domagalik partner

Czy Małgorzata Domagalik posiada aktualnie partnera? Na ten temat niewiele wiadomo. Jednak z wywiadów z jej udziałem można jednak wywnioskować, że kobieta w przeszłości miała trzech mężów i nie planuje kolejnego małżeństwa.

Dzieci

Również z informacji dostępnych w sieci wynika, że nie ona posiada dzieci.

Twitter

Małgorzata Domagalik nie jest szczególnie aktywna w mediach społecznościowych. Nie posiada konta na Twitterze, na którym była gwiazdą po występie w Hejt Parku.

Domagalik Instagram

Brak konta na Twitterze nie oznacza jednak, że dziennikarka nie udziela się na Instagramie. Posiada ona konto o nazwie „malgorzatadomagalik”. Co ciekawe, jej profil w tym serwisie obserwuje blisko aż 30 tysięcy użytkowników.


Dziennikarka urodziła się w 1957 roku. Czy Małgorzata Domagalik ma swój program w Kanale Sportowym? Tak, prowadzi program o nazwie „Niech Gadają”.