Burza, którą wywołał film opublikowany przez Natana, trwa. Mandzio potwierdził słowa Marconia o braniu narkotyków przez Marcina Dubiela. Czy to oznacza, że informacje zamieszczone przez 21-latka w materiale filmowym na YouTube mogą być prawdziwe?

Madzio o Marcinie Dubielu - "R****bał całą kasę na k*ks"

Jak już wspominaliśmy, Natan Marcoń opublikował w ostatnim czasie film dotyczący najpopularniejszych polskich influencerów. Nie obyło się bez kontrowersyjnych oskarżeń. Nic dziwnego, że sprawa jest omawiana przez większych twórców. Podczas streama prowadzonego przez Revo, na czasie pojawił się Mandzio. Odniósł się do całej wypowiedzi Natana o przyjmowaniu przez Dubiela zakazanych używek.

Marcin Dubiel podszedł do mnie kilkanaście lat temu na IEMie i powiedział tylko, żebym nikomu nie mówił, że r****ebał całą kasę na k*ks. Po czym powiedział to każdemu innemu, kogo widziałem na imprezie. No tak, nikomu, że każdemu to mówił - randomom, youtuberom, ludziom na ulicy"

Czy w takim przypadku słowa jednego z popularniejszych twórców w sieci potwierdzają, to o czym mówił Natan Marcoń? Trudno powiedzieć, ponieważ wciąż jest zbyt mało dowodów na takie działania byłego członka Teamu X. Co ciekawe, mężczyzna w dalszym ciągu nie odniósł się do zarzucanych mu czynów.

Być może jednak w ciągu najbliższych dni poznamy więcej szczegółów na temat tej sprawy. Może sam "oskarżony" Marcin o przyjmowanie zakazanych substancji rozjaśni całą sprawę.