LukasTV vs Bunio vs Kossakowski, czyli walka... 1 vs 1 vs 1 na pierwszej w historii gali High League. Kto wyszedł zwycięsko z tego nietypowego pojedynku?

LukasTV vs Bunio vs Kossakowski High League

Powiedzieć, że to bezprecedensowe wydarzenie, to nic nie powiedzieć. W klatce High League zmierzyli się LukasTV, Bunio i Kossakowski. Nie walczyli oni 2 vs 1 lub w innej konfiguracji, a każdy na każdego. Aż trudno było wyobrazić sobie, jak ta walka będzie wyglądała!

Kto wygrał walkę LukasTV vs Bunio vs Kossakowski ?

O tym, kto wygrał walkę LukasTV vs Bunio vs Kossakowski, przekonaliśmy się w sobotę. Był to trzeci pojedynek na karcie walk. Zakłady bukmacherskie Fortuna, oficjalny sponsor gali High League, faworyta tego starcia widzieli w Lukasie – kurs na jego wygraną wynosi 2.00. Nieco mniejsze szanse na papierze miał Kossakowski (2.50), a największym underdogiem był Bunio – 4.50.

Wynik walki LukasTV vs Bunio vs Kossakowski

Wynik walki LukasTV vs Bunio vs Kossakowski z pewnością ciekawił wielu kibiców. Nie ulegało bowiem wątpliwości, że przebieg tak nietypowego pojedynku był niezwykle interesujący. Kto na kogo ruszy? Czy zawodnicy zawiązali ze sobą jakieś sojusze i zgodnie ruszą na jednego rywala, a potem rozstrzygną losy pojedynku między sobą? Takie pytanie zadawali sobie kibice!

Zobacz także - kim jest LukasTV?

Opis walki LukasTV vs Bunio vs Kossakowski

LukasTV i Bunio ruszyli razem na Kossakowskiego, jednak nie zdołali go początkowo poddać. Po chwili Kossakowski zdominował Lukasa, jednak zaraz potem LukasTV i Bunio, którzy ewidentnie zmówili się przed pojedynkiem, że ruszą na trzeciego z zawodników, znaleźli się w korzystnej pozycji w parterze. Sensacyjnie nie zdołali jednak wygrać i walka dotrwała do końca pierwszej rundy.

Druga runda i ponownie 2 vs 1, czyli LukasTV i Bunio kontra Kossakowski. Tego typu taktyka ewidentnie nie podobała się kibicom, którzy gwizdali w momencie ataków Lukasa i Bunia. Na minutę przed końcem drugiej rundy sędziowie wyeliminowali Kossakowskiego, gdyż uznali, że nie bronił się on. W walce LukasTV vs Bunio w dosiadzie znalazł się prankster, jednak nie zdołał wygrać przed czasem w drugim starciu.

W trzeciej rundzie lepszy okazał się LukasTV, który zachował więcej sił i sędzia przerwał pojedynek na kilkadziesiąt sekund przed końcem walki. Kibice po werdykcie skandowali jednak "Kamil, Kamil, Kamil", dopingując nadal Kossakowskiego.

LukasTV wygrał walkę 1 vs 1 vs 1 przez TKO, runda 3 (Kossakowski wyeliminowany w rundzie 2, Bunio w rundzie 3)

Zobacz także - kto wygrał walkę Big Jack vs Carlito?