Już niebawem zobaczymy galę High League 7 w zupełnie nowym wydaniu. Mowa oczywiście o obecności turnieju Grand Prix oraz obecności ciekawych Superfightów w karcie walk. Podczas środowej konferencji otrzymaliśmy całą masę informacji dotyczących obu modułów tego wydarzenia. Pojawiło się m.in. ogłoszenie, że w turnieju zawalczy Ludwiczek!

Ludwiczek w nowym obliczu High League!

Jak można było się domyślać, Kacper "Ludwiczek" Bociański powraca do oktagonu i to w wielkim stylu. W całym turnieju zostało ogłoszonych wielu naprawdę mocnych zawodników. Wśród nich znajduje się między innymi Marcin Najman, Jacek Murański, czy też Super Mario. Co ciekawe, w oktagonie pojawi się również Daro Lew, z którym mężczyzna przegrał pojedynek podczas szóstej edycji High League.

Mężczyźnie jednak niestraszne są wyzwania i wraz z nami oczekuje na ogłoszenie przeciwnika. Jak wiadomo, nie ma tutaj limitu wagowego, dlatego też jego los na turnieju może potoczyć się różnie. Co na to ogłoszenie widzowie oczekujący na galę? Niektórzy mają zdanie, że na turnieju pojawiają się zupełnie skrajne osoby pod kątem wagi, wieku, doświadczenia oraz umiejętności.

Inni natomiast komentują, że na niego liczą, mimo że ma słabe szanse w porównaniu z pozostałymi zawodnikami. Komentujący wspominają, że niezależnie od tego, którego giganta Ludwiczek wylosuje to i tak będą pękać ze śmiechu. O jego woli walki przekonamy się już niedługo!