CLOUT MMA każdego dnia coraz bardziej nas zaskakuje! Tym razem otrzymaliśmy już drugie ogłoszenie dotyczące zawodników mających rozpocząć swoją karierę w nowej federacji. Przed południem wspominaliśmy, że do grona członków CLOUT dołączył Konrad Karwat. Teraz organizacja postanowiła opublikować nowe ogłoszenie, a dokładniej pojedynek. Jednym z przeciwników jest Ludwiczek. Z kim zawalczy 5 sierpnia?

Ludwiczek na CLOUT MMA 1 - Z kim się zmierzy?

Transfery z High League wciąż się nie kończą. W ostatnim czasie ciągle gdybaliśmy, co do tego, kto przejdzie z wygasłej federacji do CLOUT, a kto do Fame MMA. Najnowsze informacje na profilu pierwszej z wymienionych organizacji przekazują nam, że Kacper "Ludwiczek" Bociański zawalczy w pojedynku na ich wydarzeniu. Co ciekawe, jego przeciwnikiem będzie Mariusz "Super Mario" Sobczak!

Obaj panowie mieli zawalczyć na siódmym evencie High League, a dokładniej w turnieju Grand Prix, który miał być nowym obliczem freak fightów. Do gali jednak nie doszło, a zawodnicy podjęli decyzję o transferze do CLOUT MMA. Jak wiadomo, Ludwiczek ma za sobą jedną przegraną walkę z Daro Lwem, więc w tej walce tym bardziej powinien pokazać swoje umiejętności.

Jeśli chodzi o Super Mario, to będzie on debiutował, dlatego też to właśnie na nim leży mniejsza presja. Na ten moment nie ma informacji, w jakiej kategorii wagowej zobaczymy obu panów. Federacja gwarantuje dobrą zabawę i dymy pomiędzy dwojgiem mężczyzn. Karta Walk Clout MMA 1 staje się coraz dłuższa, a my możemy zgadywać, kogo ogłoszą następnego.