Od tygodnia, każdego dnia dostajemy nowinki od organizatorów CLOUT MMA. Codzienne wieści dotyczą ogłaszanych zawodników lub pojedynków, które mają odbyć się na ich pierwszej gali. Wśród ostatnich nazwisk przewinęła się Nikita, Paweł Bomba, Lizak, Sarara, czy też Silva. Kolejnym punktem na liście ogłoszeń jest oczywiście Konrad Karwat. Szykują się niezapomniane emocje!

Karwat na gali CLOUT MMA 1 - Waga ciężka

Karta walk CLOUT MMA 1 mającego odbyć się na warszawskim Torwarze ciągle się zwiększa. Co ciekawe, wiele osób uważa, że ogłoszeni dotychczas uczestnicy wydarzenia, to pozytywne zaskoczenie. Choć podczas ogłaszania Nikity wielu komentujących podkreśliło swoje niezadowolenie, tak ostatnie nazwiska zapowiedziane na galę zostały dobrze przyjęte. Konrad Karwat jest jednym z nich.

Z informacji przedstawionych przez federację, dowiadujemy się, że wystąpi on w wadze ciężkiej. Ponadto podkreśla się, że da on widzom naprawdę sporo emocji. Na dodatek ma on wsparcie Strong Ekipy, która może sprawić, że gala na Torwarze może być najgłośniejszą ze wszystkich. 5 sierpnia 2023 roku przekonamy się, czy rzeczywiście tak się stanie.

Jak już wspomnieliśmy, Karwat jest kolejnym ciepło przyjętym nazwiskiem wśród ogłoszonych zawodników. Widzowie komentują, że postawienie na wielu sportowców na gali jest dobrą decyzją. Inni natomiast twierdzą, że nie do końca pasuje to do zamysłu freak fightów. Warto jednak wspomnieć, że Lexy i Peszko mieli na celu połączenie w CLOUT świata internetu i sportu. Jak widać, dobrze im to wychodzi.