Karta zawodników na turnieju High League 7 Grand Prix jasno wskazywała na to, że podczas wydarzenia zawalczą ci, z wagą ciężką. Okazuje się jednak, że organizatorzy postanowili naprawdę zaszaleć z założeniem braku limitu wagowego. Z tego też względu do grona uczestników pierwszego etapu turnieju dołącza Piotr "Lizak" Lizakowski!

Najlżejszy wśród najcięższych - Lizak na High League 7

Wywołanie tego zawodnika do walki w turnieju zdecydowanie wywołało falę zaskoczenia. Wszystko za sprawą faktu, że Lizak jest naprawdę lekki w porównaniu z innym ogłoszonymi przeciwnikami. Wśród tych najmocniejszych z nich znajduje się przecież Super Mario, Jacek Murański, Japczan, czy też Marcin Najman. Godząc się na pojedynek członek EBE EBE wykazuje się niemałą odwagą.

Brak umiejętności nie leży w jego naturze, jednak różnica wagowa może pokrzyżować jego plany o zwycięstwie. W sumie wiele zależy od tego, z kim zmierzy się w trakcie pierwszego etapu już 17 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie. Najlżejszy wśród najcięższych zawodników 23-latek nie uszedł uwadze internautów, którzy wypowiedzieli się o jego udziale. Wiele osób uważa, że jest to dobry zawodnik, jednak taki skład turnieju nie jest przeznaczony dla niego.

Ludzie komentujący stwierdzają, że świetnie wypadłby w Superfightcie. Inni uważają, że ma on największe umiejętności z całego zestawienia i z łatwością osiągnie zwycięstwo. Przy tej opinii widnieją również stwierdzenia, że jest on za dobry, by bić się z takimi amatorami. Jego doświadczenie z pewnością doda emocji podczas trwania gali.