Live Game to kolejna organizacja, która pojawiła się na polskim rynku rozrywkowym. Czy to następna federacja freak fight, czy jednak zawodnicy Live Game nie będą toczyć pojedynków na pięści?

Co to jest Live Game?

Co to jest Live Game? Czym jest Live Game? Gdy w 2022 roku pojawiły się doniesienia na temat nowej federacji, z pewnością wielu kibiców tego typu rozrywki zadawało sobie takie pytania. Jak się okazało, Live Game to turniej/show, który przenosi rozgrywkę z gier i filmów do rzeczywistości.

Organizatorzy Live Game pierwszą galę reklamowali jako inspirację popularnym serialem Squid Game oraz turniejami telewizyjnymi. Jak widać, zawodnicy w Live Game nie będą więc walczyć na pięści jak w FAME MMA (sprawdź typy na FAME MMA) czy High League, a format może przypominać bardziej projekt AlkoMaster.

Live Game włodarze

Włodarze Live Game, czyli kto stoi za organizacją? Kilka miesięcy przed startem federacji w sieci pojawiły się informacje, według których znani influencerzy twierdzili, że poprzez prywatne wiadomości pisze do nich Łukasz Wawrzyniak, znany jako Kamerzysta. Proponował on udział w gali Live Game, więc założono, że Kamerzysta stoi za Live Game.

Zobacz także - kim jest Kamerzysta?

Jak się jednak okazało, faktycznym włodarzem federacji jest Marcin Gibert, który w sieci prowadzi między innymi projekt o nazwie naukaprogramowania.pl. Co ciekawe w kwietniu 2022 roku ogłoszono, że liderem projektu, a więc prawdopodobnie w domyśle włodarzem medialnym federacji, jest... Kruszwil, czyli - podobno - wróg Kamerzysty.

Live Game zawodnicy

Zawodnicy Live Game, czyli kto walczy w tej federacji? Influencerzy, twórcy internetowi i inni ludzie często znani w dużej mierze z różnego rodzaju kontrowersji. Wielu twórców twierdziło, że odmówiło Live Game, gdyż za projektem stoi Kamerzysta. Między innymi raper Filipek zamieścił na swoim Instagramie wpis, w którym poinformował, że nie wystąpi w tego typu przedsięwzięciu właśnie ze względu na kontrowersyjnego współpracownika (?).

Kto walczy w Live Game? Organizacja ogłosiła angaż między innymi Alana Kwiecińskiego, Esmeraldy Godlewskiej, Soboty i wielu innych mniejszych lub większych gwiazd internetu.

Zobacz także - kim jest Alan Kwieciński?

Live Game historia

Historia Live Game rozpoczęła się w 2022 roku. Pierwszy wpis na oficjalnym Instagramie organizacji pojawił się w kwietniu właśnie tego roku. Przygotowania do gali rozpoczęły się kilka miesięcy wcześniej. Na profilu Giberta na portalu Linkedin możemy znaleźć informację, według których projekt Live Game wystartował w październiku 2021 roku.

Live Game zasady

Jakie są zasady Live Game? Jest to turniej, jak czytamy na oficjalnej stronie federacji, pozbawiony przemocy. Zdrowa rywalizacja, dobra zabawa, dużo pozytywnych emocji, niezapomniane chwile, wysoka wygrana i popularność - tak Live Game przedstawia sama organizacja.

Jest to więc rozrywka bazująca na różnego rodzaju zadaniach czy zagadkach, a nie na uderzeniach czy efektownych poddaniach w parterze, jak ma to miejsce w przypadku federacji typu freak fight i pojedynkach na zasadach MMA.

Live Game Instagram

Organizacja Live Game na Instagramie udziela się pod nazwą livegame.pl. Właśnie za pośrednictwem profilu na tym portalu społecznościowym federacja ogłasza kolejne transfery, więc jeśli ktoś jest ciekawy tego, jak rozwija się Live Game i kiedy kolejne gale, z pewnością właśnie w tym miejscu informacje pojawią się premierowo.


Co to jest Live Game?
Live Game to federacja organizująca turnieje oparte na różnego rodzaju zadaniach czy zagadkach z udziałem gwiazd internetu.
Kim są włodarze Live Game?
Włodarzem Live Game jest Marcin Gibert.