Prime MMA 7 zaskakuje widzów od samego początku! Zaczęło się od kontrowersyjnych formuł pojedynków, potem zawitały nowe nabytki freakfightów, aż po wrzucenie do jednego Teamu zawodników z półtorarocznym konfliktem.

Kuba Lasik atakowany na konferencji

Podczas ostatniej konferencji Prime MMA Kuba Lasik był postawiony przez wielu w roli ofiary, jednak nie dał za wygraną. Na każdą zaczepkę odpowiadał mocnymi słowami lub pięściami.

Drogą losowania w formacie „Igrzyska Gladiatorów” do jego drużyny w walce 2 v 2 został przydzielony Kolar. Od tamtej pory ze względu na konflikt zawodników niektórzy widzowie spekulowali, że to nie ma prawa się udać!

Lasik złamał nos Kolarowi na konferencji Prime MMA

Wszystko byłoby w normie, gdyby Panowie nie mieli w swojej historii niewyjaśnionego konfliktu. Będąc w jednej drużynie, nie dziwne, że na konferencji usiedli obok siebie. Jednak dla Kolara skończyło się to tragicznie.

Mimo że na początku sam zaczepiał swojego partnera i to właśnie jego ręce poszły w kierunku Lasika jako pierwsze. Gdy niepozorny Kuba Lasik odegrał się liściem, złamał nos Kolara i wykluczył go z karty walk Prime MMA 7!