Wczoraj wyciekły niepokojące nagrania z udziałem Popka, a dziś kolejny zawodnik freak fightów oberwał w sieci. Natan Marcoń na swoich social mediach udostępnił kontrowersyjne zdjęcia, których ten zdecydowanie nie chciałby upubliczniać. O co właściwie chodzi?

Natan Marcoń udostępnia mocne zdjęcia Denisa Labrygi - "Witam w GRZE"

Jak można było się domyślać, Natan Marcoń po raz kolejny uderza w osobę, z którą ma konflikt. Tym razem padło na Denisa Labrygę. 21-latek na swoich social mediach udostępnił zdjęcia, na których widać niemal nagiego zawodnika federacji Clout MMA. Zdjęcia są ocenzurowane przez samego ich posiadacza, jednak ten zapowiada, że to nie koniec. Opis udostępnionych zdjęć brzmi następująco:

Jak mówiłem….w #2024 zaczynam grę na pełnych obrotach 🙂 Wierni zostaną wynagrodzeni, a Judasze ukarani. Czekajcie, wierzcie, a nie pożałujecie 🙂

Według zamieszczonego wpisu Denis został zaliczony przez Marconia do "Judaszy". W swoich kolejnych wpisach mężczyzna podkreśla zagadkowo, że to nawet nie jest połowa nowej ery tego roku. Na ten moment Labryga nie odniósł się do udostępnionych materiałów. Co ciekawe, Natan, odpowiadając na komentarz proszący o wersję bez cenzury, odpowiedział:

Zastanawiałem się czy dać cenzurę bo ledwo coś widać

Marcoń jednak nie zwalnia tempa i zapowiada, że w dniu konferencji gali FAME opublikuje odcinek o pokoju 222. Jak wiadomo, według karty walk FAME MMA 20 zawodnik zmierzy się z Piotrem Szeligą, z którym również łączy go konflikt. Czy w materiale znajdą się również informacje na jego temat? Treść filmu poznamy niebawem.