Jak można się domyślać, zwieńczeniem karty walk Fame MMA Friday Arena 1 był oczywiście Main Event. Co ciekawe, pierwotnie był zapowiadaną walką na zawieszonej gali High League. Wrocławska Hala Stulecia wrzała od napięcia po poprzednich starciach. Kto wygrał walkę Alberto vs Kubańczyk?

Wyrównana walka Alberto vs Kubańczyk na Fame Friday Arena 1

Ostatnia walka tego wieczoru nie mogła obyć się bez faworyta, którym przed pojedynkiem był Kubańczyk. Już od początku pojawił się chaos i ogromna szybkość doświadczonych zawodników. Przygotowanie obojga mężczyzn dawało o sobie znać. Pierwsza runda pokazała, że Jakub Flas miał problem ze skróceniem dystansu, a Alberto dobrze kontrował.

Druga runda była zdefiniowana mocnymi ciosami. W pewnym momencie jednak Flas otrzymał ogromnie silny cios w krocze, a w rezultacie jego krzyk był bardzo słyszalny, a czas został zatrzymany. Co więcej, po jego powrocie do walki widoczne były agresywne kopnięcia i wymiany. Widać było, że emocje mężczyzn sięgają zenitu, co utrudniały im zasady walki w K-1.

W trzecim etapie Alberto po raz kolejny wymierzył Flasowi kopnięcie w krocze. Walka jednak zdawała się wyrównana, a na dodatek jej rezultat pozostawał niewiadomą. Po 3 pełnych rundach Main Eventu Fame MMA Friday Arena 1 niejednogłośnym zwycięzcą został Jakub "Kubańczyk" Flas! Jego przeciwnik stwierdził, że wygrał swoją walkę i nie jest możliwe, by decyzja była uczciwa.

Pozostałe wyniki Fame MMA Friday Arena 1 są już dostępne!