Po mocnej walce Zadymy z Piotrem Tyburskim przyszedł czas na pierwszy pojedynek w boksie podczas gali Fame MMA 19! Tym razem w krakowskie Tauron Arenie do walki stanęli Kuba Nowaczkiewicz oraz Robert Karaś. Obaj mężczyźni z osobistych powodów mieli coś do udowodnienia, natomiast zwycięzca tej walki mógł być tylko jeden.

Kuba Nowaczkiewicz wygrywa z Robertem Karasiem - Fame MMA 19

Pojedynek obu zawodników musiał oczywiście wyłonić faworyta, którym w tym przypadku według obstawiających był tym razem Robert Karaś z 70% poparcia. Początek pierwszej rundy pokazał oczywiście, że Nowaczkiewicz ma wiele do zaoferowania zasypując go ciosami, które sprawiły, że Karaś już po chwili leżał na macie po raz pierwszy! Bez wątpienia udało mu się wszystkich zaskoczyć wraz ze swoim rywalem.

Oczywiście Robertowi udało się wykonać kilka dobrych wymian, lecz początkowy etap był bez wątpienia po stronie Kuby. W drugą rundę obaj panowie weszli z szybkością, którą dyktował Karaś. Mimo wszystko Nowaczkiewicz nie pozostawał w tyle. To właśnie jego ciosy były trafne, co pokazała jedna z mocnych wymian, która popchnęła jego rywala pod siatkę. W trzecim etapie nie zabrakło siły i emocji, a Kuba dążył do przejęcia inicjatywy.

Mimo wszystko po chwili Karaś wymanewrował starcie, w rezultacie którego Nowaczkiewcz otrzymał liczenie. Na końcu to właśnie Robertowi udało się nabrać tempa. Po trzech rundach jednogłośnym zwycięzcą został Kuba Nowaczkiewicz! Po wygranej Kuba przyznał, że od stycznia zmaga się z depresją i ta wygrana dała mu ogromnie wiele.

Bądźcie na bieżąco i sprawdźcie wyniki na żywo Fame MMA 19!