Czas na jeden z trzech rewanży, które odbyły się podczas Fame MMA 19! Miesiąc temu obaj zawodnicy już stali naprzeciwko siebie, jednak to dzisiejsza noc miała zadecydować o ostatecznym wygranym. W pojedynku zmierzyli się Piotr "Tybori" Tyburski oraz Tomasz "Zadyma" Gromadzki. Kto okazał się lepszym po 43 dniach przygotowań do rewanżu?

"Zadyma" Gromadzki łamie nogę Tyboriego w 1 rundzie - Fame MMA 19

Każdy spodziewał się, że mężczyźni będą jak najszybciej dążyć do zwycięstwa. Kursy były wyrównane, choć 51% znajdowało się po stronie Zadymy. Nic dziwnego, że już na samym początku starcia Tyburski chciał pokazać swoją siłę atakując rywala mocnym low-kickiem. Tego rodzaju ciosy się powtarzały, dając się we znaki Zadymie.

Po chwili doszło jednak mocnej wymiany ciosów i już moment później można było usłyszeć krzyk Tyburskiego. Walka została przerwana i okazało się, że prawdopodobnie doszło do kontuzji śródstopia. W rezultacie został on wyniesiony przez służbę medyczną z oktagonu, a po chwili doszło do ogłoszenia werdyktu. Po 2 minutach i 23 sekundach rundy pierwszej przez TKO i kontuzję zwyciężył Tomasz "Zadyma" Gromadzki.

Już teraz sprawdźcie wyniki na żywo Fame MMA 19!