Krzysztof Radzikowski to kolejny z przedstawicieli świata sportów siłowych, który spróbował swoich sił w klatce w pojedynku na zasadach MMA. Co wiadomo o popularnym strongmanie?

Kim jest Krzysztof Radzikowski?

Kto to Krzysztof Radzikowski? Kim jest Krzysztof Radzikowski? Dla wielu obserwatorów konferencji przed FAME MMA 11 sporym zaskoczeniem mógł być fakt, że właśnie jego angaż i występ na FAME MMA 12 ogłosili szefowie federacji. Radzikowski, pseudonim Kaczor lub Radzik, jest jednym z najlepszych i najpopularniejszych strongmanów w Polsce.

Krzysztof Radzikowski wykształcenie

Jeśli chodzi o wykształcenie, Krzysztof Radzikowski ukończył szkołę podstawową numer 1 w Głownie, a następnie uczył się w technikum samochodowym. Pracował jako nauczyciel wychowania fizycznego po tym, jak studiował na Uniwersytecie Łódzkim.

Krzysztof Radzikowski wiek, waga, wzrost

Jeśli chodzi o wiek, Krzysztof Radzikowski urodził się w 1981 roku. Będzie on więc jednym z najstarszych zawodników w FAME MMA. Biorąc pod uwagę wzrost, Radzikowski mierzy 187 centymetrów. Waga Radzikowskiego jest sporą niewiadomą. Mężczyzna zrzucił wiele kilogramów, przygotowując się do występu w MMA. Jego wagę poznamy więc przy okazji walki „Kaczora”.

 

 

Krzysztof Radzikowski wymiary

Krzysztof Radzikowski wymiary, czyli ile ważył podczas startów w strongman? Wówczas jego waga wynosiła około 145 kilogramów. Rozmiar jego bicepsa to około 57 centymetrów, a uda – 80. Z kolei klatki piersiowej – 145 centymetrów. Trzeba jednak pamiętać, że są to wymiary z czasów, gdy Radzikowski startował w konkurencjach siłowych.

Krzysztof Radzikowski strongman

W strongmanach Radzikowski startował od 2005 roku. Jego trenerem był sam Mariusz Pudzianowski. Radzikowski sięgnął po szereg sukcesów zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Jego rekordy życiowe to między innymi 400 kilogramów w przysiadzie, 300 kilogramów w wyciskaniu czy 466 kilogramów w martwym ciągu.

Krzysztof Radzikowski TTV

Krzysztof Radzikowski zyskał sporą popularność dzięki wzięciu udziału w programie na antenie telewizji TTV pod nazwą Gogglebox. Przed telewizorem. Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus, inny z siłaczy, tworzą duet, który pokochali widzowie tego programu Gogglebox. Przed telewizorem.

Krzysztof Radzikowski FAME MMA

O tym, że Krzysztof Radzikowski ma spróbować swoich sił w MMA, mówiło się od dawna. Jak się okazało, walkę o angaż popularnego strongmana wygrali włodarze FAME MMA. Na konferencji przed galą FAME MMA 11 ogłoszono, że Radzikowski został nowym nabytkiem organizacji.

Krzysztof Radzikowski walka

Kiedy walka Krzysztofa Radzikowskiego? Debiut Radzikowskiego zaplanowany był na galę FAME MMA 12, która odbyła się w listopadzie 2021 roku. Jego rywalem był Piotr "Bestia" Piechowiak. "Radzik" przegrał w debiucie jednogłośną decyzją sędziów.

Krzysztof Radzikowski MMA

Krzysztof Radzikowski MMA, czyli... sporo dowiadujemy się z jego mediów społecznościowych. Radzikowski na swoje profile wrzucał zdjęcia między innymi z Grzegorzem „Szulim” Szulakowskim czy z klubu Ankos MMA Poznań, gdzie trenuje pod okiem Andrzeja Kościelskiego.

Krzysztof Radzikowski dziecko

Pod koniec czerwca 2021 roku Radzikowski został ojcem. Na świat przyszło wówczas jego dziecko – syn Antonii.

Krzysztof Radzikowski żona

Czy Krzysztof Radzikowski ma żonę? Tego nie wiadomo. Mężczyzna dba o swoją prywatność i sporadycznie wspomina o swojej partnerce, czyli mamie swojego dziecka. Wszystko wskazuje na to, że na żaden z profilów na mediach społecznościowych nigdy nie wrzucił z nią zdjęcia.

Krzysztof Radzikowski Instagram

Radzikowski jest aktywny między innymi na Instagramie. Jego konto o nazwie "krzysztofradzikowski" obserwuje ponad 300 tysięcy użytkowników.


Jak brzmi pseudonim Krzysztofa Radzikowskiego?
Krzysztof Radzikowski znany jest jako Radzik.
Ile lat ma Krzysztof Radzikowski?
Mężczyzna urodził się w 1981 roku.