Walka Krystian „Krycha” Wilczak – „Mortalcio” na FAME MMA 9 była drugim pojedynkiem na karcie walk podczas sobotniego wydarzenia. Kto wygrał walkę Krystian „Krycha” Wilczak – „Mortalcio”? Opis walki Krystian „Krycha” Wilczak – „Mortalcio” – jak przebiegła?

Krystian „Krycha” Wilczak - Mortalcio FAME MMA 9

Krystian „Krycha” Wilczak i Patryk „Mortalcio” Baran na FAME MMA 9 stoczyli drugi pojedynek wieczoru. Do walki „Krycha” vs „Mortalcio” nie doszłoby, gdyby nie kontuzja pierwotnego rywala zawodnika trenującego w poznańskim klubie Ankos MMA, czyli Aleksandra „Sashy” Muzheiko. Reprezentant Ukrainy nabawił się urazu żeber i musiał wycofać się z pojedynku, a walkę na zastępstwo przyjął „Mortalcio”.

Kto wygrał walkę Krystian „Krycha” Wilczak - „Mortalcio”?

Tego, kto wygrał walkę Krystian „Krycha” Wilczak - „Mortalcio”, dowiedzieliśmy się podczas FAME MMA 9. Bukmacyerzy nie mieli wątpliwości co do tego, że faworytem starcia „Krycha” vs „Mortalcio” był ten pierwszy. Kurs na wygraną znacznie bardziej doświadczonego "Krychy" wynosił 1.33, a triumf "Mortalcia" został oceniony na 2.75. Jak się okazało, bukmacherzy mieli rację.

 

 

Wynik Krystian „Krycha” Wilczak - „Mortalcio”

Na papierze faworytem był „Krycha”, który miał na swoim koncie trzy walki w FAME MMA – dwie wygrane i jedną przegraną. Śmiało można więc określić go weteranem tej organizacji, patrząc na to, ile gal zorganizowali. Baran z kolei walczył wcześniej raz i miał 100% skuteczność – w debiucie pokonał przed czasem Mariusza „Hejtera” Słońskiego, którego również zobaczymy podczas FAME MMA 9 w walce z Filipem Zabielskim.

Opis walki Krystian „Krycha” Wilczak - „Mortalcio”

W walce "Krycha" - "Mortalcio" zdecydowanie lepszy był Wilczak. Zawodnik trenujący w klubie Ankos MMA przeważał zarówno w pierwszej rundzie, jak i drugiej. Walka zakończyła się właśnie w drugim starciu. "Krycha" znalazł się w dosiadzie, rozbił rywala ciosami w parterze i sędzia przerwał pojedynek.

Krystian "Krycha" Wilczak pokonał Patryka "Mortalcio" Barana przez TKO (ciosy w parterze), runda 2