Lionel Messi w świetnym stylu powrócił po kontuzji, strzelając w pięciu meczach aż 5 goli. Minionej nocy z meczu z Columbus Crew Argentyńczyk strzelił dwie bramki, w tym jedną z rzutu wolnego.

Świetna forma Messiego po powrocie do gry

Mecz z Columbus Crew ułożył się świetnie dla Interu Miami. W 45. minucie Leo Messi w swoim stylu poradził sobie z obrońcami i strzałem obok bezradnego bramkarza otworzył wynik meczu. Jeszcze w doliczonym czasie 1. połowy Messi cudownym strzałem z rzutu wolnego podwyższył wynik na 2:0.

Tuż po przerwie gola na 1:2 zdobył Rossi, a dwie minuty później Luis Suarez ponownie wyprowadził Inter Miami na dwubramkowe prowadzenie. W 61. minucie Columbus Crew ponownie złapał kontakt za sprawą gola Cucho Hernandeza, który tuż przed końcem meczu był bliski wyrównania, jednak jego strzał z rzutu karnego został obroniony przez bramkarza rywali. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Interu Miami.