O sprawie Pandora Gate jest już głośno od kilku tygodni. Drama rozpowszechniła się nie tylko na skalę polskiego internetu, a całego kraju. O zarzutach wobec Stuu czy Boxdela mogliśmy usłyszeć w radiu, telewizji czy nawet bezpośrednio od polityków. Każdy wiedział, ze film Konopskiego i Wardęgi to jedynie początek góry lodowej. Większość influencerów wydała do tej pory oświadczenia czy przeprosiny, jednak Marcin Dubiel postanowił zrobić inaczej.

Wardęga dementuje oświadczenia Dubiela

Od Dubiela zobaczyliśmy najpierw oświadczenie, w którym mówił między innymi o pozwaniu Wardęgi. Poza tym wyparł się wszystkich zarzutów zapewniając, że o niczym nie wiedział. W zeszłym tygodniu udostępnił on na swoim kanale film, w którym pokazał dowody i w miarę wiarygodne dowody na swoją obronę. Jednak jak wynika z nowego filmu Wardęgi, Dubiel sprytnie odpowiedział nie na te zarzuty, co trzeba. Ominął temat tego, że dobrze wiedział o wieku dziewczyny, z którą konwersował on i Stuu.

Wiedziałeś, że 23-letni Stuu pisze z nastolatką, to na dodatek sam mu dostarczałeś wiedzy na jej temat.

Sylwester Wardęga pokazał również screeny z rozmów, w której Dubiel doradzał 14-latce, aby spotkała się ze Stuartem. Jak widać, wystarczył jeden fragment rozmowy, aby zdementować całe dwa filmy Marcina. Kłamał on prosto w oczy swoim widzom, twierdząc że nie był świadom zachowań swojego byłego przyjaciela.

Co ciekawe, Dubiel w swoim materiale na YouTube całkowicie ominął temat głosówki do nieletniej. Zawierała ona "propozycję" o przyjeździe do Jaworzna i ostrej zabawie.. Wardęga również zwrócił na to uwagę.

Marcin, chwilę temu zarzucałeś mi wycięcie kompletnie nieistotnej informacji o kawie, by teraz samemu wycinać ważne dla sprawy fragmenty? Przecież to hipokryzja w najczystszej postaci

Screenów jest jeszcze więcej i póki co nie wygląda na to, żeby to był koniec Pandora Gate. Po najnowszym filmie Sylwestra, mamy już pewność o tym, że Dubiel wiedział i nie powiedział! Marcin sam pisał z dziewczyną, można nawet powiedzieć że pomagał on Stuartowi w rozwijaniu relacji z małoletnią.