Robur to kolejny przedstawiciel Warszawskiego Koksa, który postanowił spróbować swoich sił w MMA. Kim jest Robur z WK?

Kim jest Robur?

Kim jest Robur? Kto to Robur? Jeśli ktoś nie śledzi YouTube'a i tematyki skierowanej na kulturystykę czy sporty siłowe, z pewnością mógł zadawać sobie tego typu pytania, gdy federacja High League ogłosiła, że Robercik zawalczy na gali tej organizacji.

Robur jest to kulturysta, trener personalny i współzałożyciel niezwykle popularnej marki Warszawski Koks, a także Dzik. Ale o tym nieco później.

Robur imię i nazwisko

Jak nazywa się Robur? Jeśli chodzi o imię i nazwisko przedstawiciela WK, mężczyzna nazywa się Robert Orzechowski.

Robur wiek

Ile lat ma Robur? Jeśli chodzi o wiek, Robercik z WK urodził się w 1988 roku.

Robur wzrost

Jeśli chodzi o wzrost, Robur z WK mierzy 180 centymetrów, o czym swego czasu poinformował oficjalny profil Warszawskiego Koksa.

Robur waga

Z racji tego, że Robur jest przedstawicielem sportów siłowych, jego waga jest różna w zależności od tego, na jakim etapie treningów jest - czy na słynnej masie, czy rzeźbie. Optymalna waga Robura to okolice 95 kilogramów.

Robur Warszawski Koks

Robur jest 1/4 Warszawskiego Koksa, czyli popularnej ekipy wywodzącej się z YouTube'a i nagrywek dotyczących szeroko pojętej siłowni. Z czasem Warszawski Koks przerodził się w ogromną markę, a Robur i spółka stali się niezwykle popularni. Rozpoczęli także działalność marki Dzik.

Warto dodać, że Robur jest trzecim przedstawicielem WK, który postanowił zawalczyć w MMA. Wcześniej swoje pojedynki stoczyli Ponczek i Owca - kolejno w organizacji FAME MMA i High League.

Zobacz także - kim jest Owca WK?

Robur FAME MMA

Nic więc dziwnego, że wśród fanów WK zaczęły się pojawiać pytania, czy Robur zawalczy w FAME MMA? Tego typu rozważania miały zastosowanie również dlatego, że od dawna mówiło się, że Robercik posiada największe predyspozycje do walk w MMA z całego składu.

Zobacz także - typy na FAME MMA

Jak się okazało, Robur zawalczył w MMA, ale nie w FAME MMA, ale u największej konkurencji pierwszej federacji typu freak fight w naszym kraju.

Robur High League

Robur podpisał bowiem kontrakt z High League, o czym federacja poinformowała przy okazji drugiej gali tej organizacji. Wielu kibiców zastanawiało się, kto będzie rywalem Robura w High League. Trzeba przyznać, że federacja naprawdę zaskoczyła, gdyż takiego zestawienia z pewnością nikt się nie spodziewał!

Robur walka

Walka Robura odbyła się na trzeciej gali High League. Jego debiutanckim rywalem był... Robert Burneika, czyli słynny Hardkorowy Koksu. Do debiutu w MMA Robercik przygotowywał się pod okiem trenera Norberta Daszkiewicza w warszawskim klubie 5D Gym Club.

Robur błyskawicznie wygrał swój debiutancki pojedynek, gdyż już w około 30 sekund - Burneika nabawił się kontuzji nogi i nie był w stanie kontynuować walki.

Robur dziewczyna

Czy Robur ma dziewczynę? Tak, partnerka Robercika z WK to Natalia Nalepa, znana w sieci jako natalianalepaa.

Robur Instagram

Robur na Instagramie udziela się pod nazwą robercik_dynamit. Jego poczynania na tej platformie społecznościowej śledzi grubo ponad ćwierć miliona użytkowników Instagrama.


Jak nazywa się Robur?
Robur to Robert Orzechowski. Ile lat ma Robur? Mężczyzna urodził się w 1988 roku.