Jan "Pacio" Patecki to kolejny z twórców internetowych, który postanowił spróbować swoich sił w walkach typu freak fight. Co o nim wiadomo?

Kim jest Pacio?

Kim jest Pacio? Kto to Jan Patecki? Gdy federacja Prime Show MMA ogłosiła angaż tego zawodnika, z pewnością w głowach wielu kibiców pojawiły się tego typu pytania. Pacio to twórca internetowy, który prowadzi swoje kanały między innymi na YouTube czy TikToku.

Jest spokrewniony z Jakubem Pateckim, członkiem Ekipy Friza.

Pacio imię i nazwisko

Jak nazywa się Pacio? Imię i nazwisko mężczyzny to Jan Patecki.

Pacio wiek

Ile lat ma Pacio? Jeśli chodzi o wiek Pateckiego, zawodnik ma 19 lat.

 

 

Pacio wzrost

Z kolei wzrost Pateckiego to 175 centymetrów.

Pacio waga

Waga Pateckiego to natomiast około 60 kilogramów.

Pacio YouTube

Od 2014 roku Patecki na YouTube prowadzi kanał o nazwie "Pacio". Łącznie zgromadził na nim ponad 300 tysięcy subskrybentów, wrzucając różnego rodzaju materiały, w tym na przykład łączenia z ludźmi za pośrednictwem popularnej platformy Omegle.

Pacio Prime Show MMA

W 2022 roku okazało się, że Pacio zawalczy w pojedynku typu freak fight. Na gali Prime Show MMA 2 stanie do walki z popularnym Bagietką. Rywal Pateckiego w debiucie jest od niego starszy o ponad 15 lat.

Pacio walka

Walka Pacio vs Bagietka nie wzbudza wielkiego zainteresowanie ze względu na konflikt tego drugiego z Jasiem Kapelą. Podczas wywiadów czy konferencji rywal Pateckiego skupia się więc na Kapeli, przez co można odnieść wrażenie, że walka Pacio vs Bagieta jest nieco pomijana w medialnym przekazie.

Zobacz także - kim jest Bagietka?

Pacio TikTok

Pacio na TikToku udziela się pod nazwą pacio777, gdzie obserwuje go blisko 500 tysięcy użytkowników. Nagrania na jego profilu zgromadziły ponad 12 milionów polubień.

Pacio dziewczyna

Pacio w przeszłości był związany z popularną TikTokerką - Pauliną Kobus.

Pacio Instagram

Z kolei na Instagramie Pacio znany jest jako pacioig, gdzie jego poczynania obserwuje około 100 tysięcy użytkowników Instagrama.