Ważnie Prime Show MMA oraz media trening jak zawsze jest częścią całego wydarzenia, jakim jest gala. Kibice często wyczekują na ważenie, ponieważ nie raz dochodzi tam do rękoczynów gdy zawodnicy stoją naprzeciwko siebie twarzą w twarz. Kiedy odbędzie się ważenie przed Prime Show MMA 4? Gdzie zobaczymy transmisję z ważenia Prime Show MMA 4?

Kiedy ważenie Prime Show MMA 4?

Kiedy odbędzie się ważenie przed Prime Show MMA 4? Ważenie przed galami sportów walki zazwyczaj odbywają się dzień przed głównym wydarzeniem. Nie inaczej jest w przypadku organizacji Prime Show MMA. Jako że gala została zaplanowana na 26 listopada, ważenie zobaczymy w piątek 25 listopada. Przed ceremonią ważenia zobaczymy także media trening, na którym każdy z zawodników zaprezentuje kibicom próbkę swoich umiejętności. Media trening oraz ważenie zostało zaplanowane na godzinę 19:00. Całą gale Prime Show MMA 4 można obstawiać na fortuna Prime Show MMA.

Gdzie ważenie Prime Show MMA 4?

Gdzie ważenie przed Prime Show MMA 4? O lokalizacji tego wydarzenia federacja poinformowała już jakiś czas temu. Ważenie odbędzie się w tym samym miejscu co gala. Organizacja Prime Show MMA na swoich social mediach oświadczyła, że wstęp na media trening oraz ważenie jest darmowy.

Transmisja z ważenia Prime Show MMA 4

Jak zawsze transmisja z ważenia, jak i media treningu, odbędzie się na oficjalnym kanale YouTube organizacji Prime Show MMA. Warto dodać, że transmisja Prime Show MMA z tego wydarzenia jest całkowicie darmowa i nie trzeba wykupywać na nią PPV Prime Show MMA.

 

Kto na ważeniu przed Prime Show MMA 4?

To, kogo zobaczymy na ważeniu przed Prime Show MMA 4 jest już wiadome, bowiem znamy już pełną kartę walk. Gorąco powinno być zwłaszcza przy okazji konfrontacji Rafała Gawrona i Piotra Kałuskiego. Obaj zawodnicy starli się ze sobą już kilkukrotnie. Na ostatnim face to face, które odbyło się na drugiej konferencji Gawron spoliczkował Kałuskiego. Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że w piątek zobaczymy podobną sytuację. Interesująco może być także przy okazji ważenia Tomka Olejnika i Patryka Śliwy. Olejnik znany jest z tego, że lubi zaczepić swojego rywala. Poza tymi zestawieniami należy także wymienić główne gwiazdy wydarzenia takie jak między innymi Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, Paweł "Popek" Mikołajuw, Kamila „Zusje” Astafiewa czy Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak.

Wyniki ważenia Prime Show MMA 4

Konrad „Skolim” Skolimowski 69 kgEmilian „Księciunio” Bayer 74,8 kg
Tomasz Olejnik 78,3 kgPatryk „Robalini” Śliwa 82,9 kg
Aleksandr „Sasha” Muzheiko 81,4 kgAdrian Cios 84,8 kg
Michał „Bagietka” Gorzelańczyk 72,8 kgŁukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak 76,1 kg
Rafał Gawron 109,5 kgPiotr Kałuski 147 kg
Damian "Stifler" Zduńczyk 88,6 kgAdam Soroko 92,4 kg
Ewa Piątkowska 64,5 kg kgAnna „IFBB Pro” Andrzejewska 64,9 kg
Artur "Kornik" Sowiński 89,4 kgAdam Okniński 99,8 kg
Kamila „Zusje” Astafiewa 68,8 kgMonika Godlewska 76 kg
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński 99 kgPaweł "Popek" Mikołajuw 117,5 kg

Sprawdź: Typy Prime Show MMA


Kiedy odbędzie się ważenie Prime Show MMA 4?
Ważenie przed galą Prime Show MMA 4 odbędzie się 25 listopada 2022 roku.
Gdzie ważenie Prime Show MMA 4?
Ważenie przed Prime Show MMA 4 odbędzie się w Netto Arenie w Szczecinie.