Póki co karta walk Clout MMA 4 zapowiada się naprawdę obiecująco. Już 9 marca zobaczymy rozwiązanie jednego z największych freak fightowych konfliktów, czyli walkę Jacka Murańskiego z Najmanem. Natomiast w main evencie tego wieczoru zawalczy Lexy i Linkimaster. Przedsmakiem marcowej gali będzie poniedziałkowa konferencja.

Konferencja Clout MMA 4 data

Nachodząca gala Clout MMA 4 została ogłoszona już dwa miesiące temu. Do wydarzenia coraz bliżej, a wciąż nie znamy pełnej karty walk. Jednak już w ten poniedziałek odbędzie się pierwsza konferencja przed galą, więc istnieją duże szanse, że poznamy kolejnych zawodników.

Konferencja Clout MMA 4 odbędzie się już 19 lutego, czyli w w poniedziałek. Jeśli chcecie obstawić walki z marcowej gali, warto to zrobić wykorzystując kod promocyjny Fortuna - zapewnia on pakiet powitalny o łącznej wartości do 335 PLN!

O której godzinie konferencja Clout MMA 4?

O której rozpocznie się konferencja Clout MMA 4? Transmisja programu jest zaplanowana na godzinę 20:00.

Konferencja Clout MMA 4 gdzie

Pierwsza konferencja przed Clout MMA 4 będzie miała miejsce w warszawskim Studio Polsat 2400, czyli tam gdzie zawsze. Bilety na wydarzenie są dostępne na Going, a ich ceny zaczynają się od około 45 złotych.

Konferencja Clout MMA 4 transmisja

Transmisja poniedziałkowej konferencji Clout MMA odbędzie się na oficjalnym kanale federacji na YouTube i będzie ona całkowicie darmowa.

Kto na konferencji Clout MMA 4?

Na nadchodzącej konferencji przed Clout MMA 4 zobaczymy zawodników, którzy do tej pory pojawili się na karcie walk. Będą to między innymi Marcin Najman, Jacek Murański, Lexy Chaplin, Marta Linkiewicz, Dawid Załęcki czy Wielki Bu. Możemy spodziewać się także pierwszej konfrontacji na żywo między Gohą Magical a Marianną Schreiber.