Osoby, które śledzą Internet na bieżąco z pewnością czekają na kolejną edycję gali Kingpyn Boxing. Pierwsza odbyła się w Londynie. W ćwierćfinałach turnieju głównego byliśmy świadkami czterech pojedynków kobiet i mężczyzn. Wśród nich znaleźli się także reprezentanci Polski! W jednym z pojedynków raper Filip "Filipek" Marcinek mierzył się w formule bokserskiej z bardzo popularnym brazylijskim komikiem, Whinderssonem Nunesem. Kobiecą stronę reprezentowała Aleksandra "Danielka" Daniel, która rywalizowała z Elle Brooke. Półfinały oraz walki w drabince przegranych odbędą się na kolejnym wydarzeniu. Kiedy jest Kingpyn Boxing 2 Dublin? Gdzie jest Kingpyn Boxing 2 Dublin? Kto walczy na Kingpyn Boxing 2 Dublin?

Data gali15 lipca 2023
Miejsce galiIrlandia, Dublin
Bukmacher Kingpyn BoxingKod promocyjny Betclic

Kiedy Kingpyn Boxing 2 Dublin?

Po raz pierwszy organizacja Kingpyn Boxing zagości w irlandzkich prograch. Początkowo druga gala Kingpyn miała się odbyć w czerwcu. Termin imprezy przesunięto jednak na lipiec, aby dać zawodnikom więcej czasu na przygotowania i regenerację przed półfinałami. Oficjalna data drugiej gali Kingpyn to 15 lipca 2023 roku. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej szczegółów o gali, warto sprawdzić jak wygląda pełna karta walk Kingpyn Boxing 2.

Kto walczy na Kingpyn Boxing 2 Dublin?

Przed pierwszą galą było mnóstwo spekulacji na temat tego, czy na imprezie w Londynie pojawi się Filip "Filipek" Marcinek. Raper namówił kibiców, aby Ci spamowali na mediach społecznościowych organizacji w celu zainteresowania się osobą zawodnika FAME MMA. Cała akcja zakończyła się pozytywnie. Marcinek wystąpił na kwietniowej gali. Jego rywalem był Whindersson Nunes, z którym przegrał w drugiej rundzie.

Przed drugą galą pojawiły się kolejne ciekawe informacje. Podobno na wydarzeniu w Dublinie miał wystąpić Amadeusz "Ferrari" Roślik, który w jednym z wywiadów przyznał się, że kwestie kontraktu są na ostatniej prostej. Doniesienia te okazały się nieprawdziwe, a w dodatku na drugiej edycji nie zobaczymy w drabince przegranych "Filipka", który zrezygnował z walki na rzecz FAME MMA! Kto jeszcze zawalczy na lipcowej edycji?

Półfinały mężczyzn

  • Kenny Ojuederie vs Whindersson Nunes
  • Ali "Anesongib" Al-Fakhri vs Jarvis Khattri

Półfinały kobiet

  • Avery "6AR6IE6" Pongracz vs Emily Brooke
  • Jully Oliveira vs Elle Brooke

Dzika karta (mężczyźni)

  • Cian Cowley vs Connor Tierney
  • Kiefer Crosbie vs Aaron Chalmers
    Declan Kenna vs GldnBoyz

Drabinka przegranych (kobiety)

  • Daniella Hemsley vs Aleksandra Daniel
  • Amber O'Donnell vs Whitney Johns

Kiedy jest Kingpyn Boxing 2 Dublin?
Gala odbędzie się w sobotę 15 lipca 2023 roku.