Przed nami pierwsza gala Gromdy w tym roku. Popularność pojedynków na gołe pięści cały czas rośnie, dlatego nie dziwi fakt, że wiele osób zadaje pytanie, kiedy jest Gromda 12 oraz kto walczy na Gromda 12? Kolejna odsłona Gromdy zapowiada się wyśmienicie ze względu na to, że będziemy świadkami walk wielu debiutantów, nie tylko z Polski. Gdzie odbędzie się Gromda 12? Ile kosztują bilety na Gromda 12? Jacy zawodnicy wystąpią na Gromda 12?

Gromda 12 - Data

Jednym z najważniejszych pytań odnośnie do kolejnych edycji walk na gołe pięści, które pojawia się w sieci to pytanie, kiedy jest Gromda 12? Data eventu została podana na social mediach w drugiej połowie stycznia 2023 roku. Dwunasta edycja Gromdy odbędzie się już w piątek, 3 marca.

Gromda 12 - Godzina gali

Kibice, których fascynują walki na gołe pięści, będą mogli wchodzić na obiekt w Pionkach około godziny 19:00. Przed rozpoczęciem gali zaplanowane jest studio, a pierwszy pojedynek z karty walk Gromda 12 zacznie się o godzinie 20:00.

Gromda 12 - Miejsce

Poznaliśmy odpowiedź na pytanie, kiedy Gromda 12, a teraz czas na kolejną dawkę informacji związaną z tym, gdzie jest ostatnia gala Gromda 12 w tym roku? Właściciele jednej z największych federacji walk na gołe pięści w Polsce po zorganizowaniu czterech eventów w zeszłym roku postanowili mocno wejść w rok 2023 z dwunastą edycją, która standardowo odbędzie się w Pionkach – małej miejscowości w województwie mazowieckim. Jest to miasto, które gości Gromdę od początku. Gromda 12 odbędzie się na mogącej pomieścić kilkadziesiąt widzów hali w Gromda Fight Club. 

Sprawdź również: Gromda 12 – gdzie oglądać za darmo?

Gromda 12 - Bilety

Bilety na Gromda 12 są w sprzedaży na stronie ebilet.pl. Mogą je kupować osoby pełnoletnie. Niestety ich liczba jest ograniczona, a same bilety są dość drogie.

Bilety Gromda 12 Cena

Ceny biletów na Gromda 12 zależą od wyboru miejsca w Gromda Fight Club w Pionkach. Najtańsze bilety na trybunach można kupić za 500 zł. Cena biletów na Gromda 12 na pozostałe miejsca wygląda następująco:

 • PŁYTA: 1000 – 2000 PLN
 • VIP: OD 1500 PLN

Aby oglądać Gromdę online, alternatywnie można sprawdzić transmisje Gromda 12.

Gromda 12 - Karta Walk

Czym byłaby gala Gromda 12 bez zawodników i jednych z najtwardszych walczaków w Polsce, którzy nie czują strachu w walce na gołe pięści? Kto walczy na Gromda 12? Karta walk, którą można obstawiać na Gromda bukmacher LVBet wypada naprawdę imponująco i zdaniem wielu będzie to jedna z lepszych gal w tym roku. Tym razem włodarze postanowili zaskoczyć wszystkich, organizując tzw. ustawkę, coś na miano gali The War. Polscy bijocy kontra zbiry z Europy. To trzeba zobaczyć! Nowych twarzy pojawi się aż 14 na łącznie 20 uczestników. W trakcie Gromdy 12 będziemy świadkami ćwierćfinałów, półfinałów oraz starcia o nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych. Organizatorzy nie zapomnieli także o super fightach. Turniej Gromdy 12 oraz extra fighty po losowaniu wyglądają następująco:

Turniej główny

 • Dominik "Suchy" Suchecki vs Patryk "Rocker" Libuszewski
 • Dustin "Taeddy" Rabiega vs Stephen "Problem" Weldon
 • Daniel "Bodzio" Pacyniak vs Karol "Mnich" Franc
 • Christian "Popeye" Oheim vs Jarosław "Dynamit" Kuśmierski

Superfighty

 • Arman "Arman" Amirjan" vs Milanko "Kalashnikov" Puranovic
 • Krzysztof "Żołnierz" Ryta vs Jurij "Jurij" Sinenkov
 • John "Bad John" Ferguson vs Sebastian "Scarface" Skiermański
 • Piotr "Capo" Półchłopek vs Rob "Big Rob" Cunningham
 • Randy "Kofi King" Randayn vs Przemysław "Reksio" Rekowski
 • Simon "Savage" Henriksen vs Jakub "Kajfasz" Sorota