Gala Gromda przyciąga uwagę wielu sympatyków walk na gołe pięści z udziałem prawdziwych twardzieli. Emocje, krew i brak odpuszczania to cechy, które dominują w pojedynkach bokserskich bez rękawic. Za projektem Gromdy stoi Mariusz Grabowski, szef grupy pięściarskiej Tymex Boxing Promotion. W listopadzie 2015 roku był też promotorem Mariusza Wacha i pojawił się na jego walce z Aleksandrem Powietkinem o pas wagi ciężkiej WBC Silver. Organizacją, której twarzą jest od niedawna „Popek” – raper i zawodnik MMA mocno namieszała w świecie sportów walk. Na ten moment można powiedzieć, że jest to najlepsza alternatywa dla freak-fightowych organizacji jak FAME MMA, czy High League, o czym świadczą dane ze sprzedaży PPV.

Zestawienia zawodników na gali są losowane na dzień przed wydarzeniem, dlatego Gromda zakłady bukmacherskie pojawiają się dopiero kilka godzin później lub w dniu gali. Nic więc dziwnego, że coraz częściej gracze szukają odpowiedzi na pytanie, gdzie obstawiać Gromdę. U nas znajdziesz najważniejsze informacje na temat tego, jaki Gromda bukmacher posiada pełną ofertę na poszczególne walki. Dowiesz się również, jakie Gromda zakłady można typować i czy Betclic Gromda to nadal bukmacher sponsorujący federację.

Gromda Bukmacher – która firma obsługuje zakłady na gromdę?

Gromda bukmacher? – który nim jest? Od pierwszej do ósmej edycji sponsorem gali Gromda był bukmacher Betclic, który jednak zerwał umowę z serią walk bokserskich 23 marca 2022 roku. Oznacza to, że w Betclic Gromda nie ma prawa bytu w kontekście kursów i zakładów. Gdzie w takim razie można obstawiać Gromdę? Od dziewiątej odsłony wszystkie zakłady na Gromdę znajdziemy w firmie LVBet. Nie ma ona wyłączności na organizowanie zakładów i udostępnianie kursów na galę Gromda, ale do tej pory nie uświadczyliśmy Gromdy w STS, ani w Fortunie, ani w żadnej innej legalnej firmie bukmacherskiej. Nie wykluczamy, że w przyszłości się to zmieni. Jeśli jakikolwiek bukmacher oficjalnie stanie się sponsorem największej federacji walk na gołe pięści w Polsce, od razu zaktualizujemy niezbędne informacje.

Wracając do bukmachera Gromda, jedno jest pewne – Gromda bukmacher na najbliższą galę to LVBet, a wszyscy nowi klienci, którzy zarejestrują konto z kodem promocyjnym LVBet o treści TYPERVIP uzyskają szereg bonusów i promocji – łącznie jest to aż 3353 PLN!

Gromda zakłady – gdzie obstawiać?

 

LVBet jest jednym z dwóch bukmacherów w Polsce, który oferuje zakłady bukmacherskie na Gromdę. Firma ciesząca się bardzo pozytywnymi opiniami nie ma podpisanej umowy na wyłączność, ale do tej pory żaden inny bukmacher nie kwapił się do wrzucania własnych kursów. W praktyce oznacza to, że STS Gromdę może mieć w swojej ofercie i tyczy się to rzecz jasna wszystkich pozostałych bukmacherów.

LVBet Gromdę ma w swojej stałej ofercie zakładów bukmacherskich. Czy to dobrze, czy źle? Ciężko nam oceniać, ale z drugiej strony jak na razie żaden inny podmiot nie zdecydował się na podpisanie umowy opiewającej zapewne na kilkaset tysięcy złotych. Wcześniej współpracę na wyłączność podjął Betclic, ale od Gromdy 9 to LVBet i Noblebet raczą nas zakładami bukmacherskimi na Gromdę. Skupmy się jednak na zaletach bukmachera Gromda. Największym plusem jest różnorodność zakładów, możliwość typowania wszystkich walk na żywo, aplikacja mobilna oraz pakiet powitalny dla nowych użytkowników, którzy zarejestrują konto z kodem Gromda – TYPERVIP.

Obecnie na Gromda bukmacher LVBet gwarantuje atrakcyjny zakład bez ryzyka do 333 PLN na pierwszy postawiony kupon SOLO lub AKO po dokonaniu trzeciej wpłaty, bonus bez depozytu na kwotę 20 zł – tylko przy wpisaniu kodu promocyjnego Gromda, bonus od 1. wpłaty do 1500 zł oraz bonus od 2. depozytu do 1500 zł. Reasumując, nowi gracze zgarniają solidną garść promocji w różnych kategoriach.

Zakłady Gromda u bukmachera LVBet w dużej mierze przypominają te, które można obstawiać w innych organizacjach. Przykładami mogą być: UFC, FAME MMA albo KSW. To jasno mówi o tym, w jak profesjonalny sposób organizatorzy podchodzą to tego cyklicznego wydarzenia przyciągającego dziesiątki tysięcy osób. W tym kontekście gale Gromda traktowane są na tym samym poziomie z innymi federacjami sztuk walki w Polsce i na świecie.

Odbieram Bonus

Gromda zakłady z bonusem

LVBet bukmacher Gromdę traktuje niemal identycznie jak High League, FAME MMA, czy Prime Show MMA, o czym świadczą liczne bonusy dostępne z kodem TYPERVIP oraz szeroka oferta zakładów. Dlaczego akurat Gromda zaproponowała LVBet współpracę i na odwrót, dlaczego LVBet, a nie Fortuna Gromdę chciała mieć u siebie w zakładce „Sporty Walki”? Poza tym, że firma ma spory budżet na reklamę, to naszym zdaniem głównym powodem była chęć pozyskania nowych klientów. Nie oszukujmy się, większość starszych graczy posiada już konto w LVBet i chociaż raz obstawiała tam zakłady sportowe.

Ciężko jest więc pozyskać nowych użytkowników. Gromda to gala dość specyficzna, na której biją się głównie osoby znane w świecie sportów walki i w mediach społecznościowych. Kto ogląda takie pojedynki? Zgadza się, przede wszystkim osoby ceniące sport i zaangażowanie zawodników oraz tacy, którzy chcą poczuć emocje związane z nową formułą walk na gołe pięści. I tutaj docieramy do odgadnięcia zagadki, gdzie obstawiać Gromdę.

Dla nowych osób oficjalny Gromda bukmacher przygotował ciekawą promocję, w ramach której można otrzymać zakład bez ryzyka do wykorzystania na Gromda zakłady, bonus bez depozytu oraz bonusy od dwóch pierwszych wpłat za pomocą dowolnej metody. Wszystkie te dobrodziejstwa ze strony LVBet na Gromdę można uzyskać po wpisaniu kodu promocyjnego LVBet w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego.

Zafundowanie sobie bonusu w LVBet na galę Gromda jest niesłychanie proste i powinien poradzić sobie z tym każdy, nawet niedoświadczony gracz. Co trzeba zrobić? Wystarczy zarejestrować konto w LVBet, korzystając z banerów lub przycisków na naszej stronie, które przeniosą Cię od razu do formularza. Następnie należy wpisać we wskazanym polu kod bonusowy TYPERVIP, znajdujący się na drugiej stronie formularza. Szczegóły, jak dokładnie wpisać dane i jak postępować znajdziesz pod hasłem: Lvbet rejestracja – jak założyć konto.

Gromda Bukmacher – rodzaje zakładów

Promocja LVBet na zakłady Gromda obejmuje pierwszy zagrany kupon bez ryzyka po trzeciej wpłacie, bonus bez depozytu do wykorzystania na całą ofertę oraz bonus od 1 i 2 wpłaty. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się dwa spośród czterech bonusów. Mowa tutaj o wspomnianym wcześniej zakładzie bez ryzyka do 333 zł oraz bonus bez depozytu, który daje szansę przetestowania serwisu zupełnie za darmo!

Ten pierwszy daje możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich na Gromdę na swoim pierwszym kuponie po trzecim depozycie z opcją przywrócenia środków w przypadku nietrafionego kuponu. Do gry wchodzą zdarzenia przedmeczowe oraz live. Maksymalna kwota zakładu bez ryzyka to 333 zł. Warunkiem skorzystania ze zwrotu w przypadku przegranej jest wykonanie 1-krotnego obrotu po kursie minimalnym 1.75.

Druga opcja to bonus, który zgarniesz bez konieczności angażowania własnych pieniędzy na zakłady Gromda. Z naszych obserwacji wynika, że ta forma benefitu cieszy się największą popularnością. Nic dziwnego, dostajemy darmowe środki, na których stracie za bardzo nam nie zależy, a to oznacza, że możemy bardziej zaryzykować! Wygrane z bonus bez depozytu w LVBet podlegają dwukrotnemu obrotowi po kursie min. 2.00 na rynki składające się z co najmniej 3 selekcji.

 

LVBet Gromda – Typy

Pełna oferta zakładów i typów na walki Gromdy jest dostępna u bukmachera LVBet. Ma on wyłączność na udostępnianie kursów z całej karty walk Gromda 11. W typach przed walkami oprócz standardowych opcji na wygraną pojawią się także dodatkowe warianty. Dzięki temu gracz może szerzej spojrzeć na pojedynki i dokładniej przeanalizować ich przebieg. Jak wygląda obstawianie Gromdy pod względem rodzajów zakładów?

 • Koniec w 1, 2, 3 lub 4 rundzie
 • Liczba rozpoczętych rund mniej/więcej
 • Czy będzie nokaut
 • Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1. rundy
 • Zawodnik wygra przez techniczną decyzję
 • Zawodnik wygra przed czasem

Nie wolno zapominać, że nowi gracze, którzy zarejestrują konto, wykorzystując kod promocyjny LVBet, zyskują atrakcyjny pakiet powitalny na start. Za samo stworzenie konta i zaznaczenie zgód marketingowych dostajemy darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolne zakłady AKO z kursem łącznym min. 2.50 (kurs poj. min. 1.25). Następnie za wpłatę pierwszego depozytu zyskujemy jego podwojenie do 1500 zł. Za drugą wpłatę otrzymujemy powiększenie środków 50% do 1500 zł. Po rejestracji konta u bukmachera LVBet nasz pierwszy kupon po trzeciej wpłacie podlega również zabezpieczeniu na wypadek przegranej do kwoty 333 zł. Przegrana w LVBet Gromda nie niesie za sobą konsekwencji finansowych, a środki przeznaczone na zakłady zostają zwrócone na konto gracza po jednokrotnym obrocie.

Gromda bukmacher – kiedy obstawiać?

Najbliższa gala Gromda odbędzie się w Pionkach 2 grudnia 2022 roku. Będzie to już jedenasta edycja stosunkowo federacji walk na gołe pięści. Zakłady na Gromda 11 pojawią się najprawdopodobniej na dzień przed galą, jednak więcej zdarzeń można typować dopiero w dniu wydarzenia oraz na żywo.

 

Gromda z kodem bonusowym od LVBET na zakłady

W celu uzyskania wszystkich bonusów u bukmachera na Gromdę należy założyć konto w LVBet i wpisać specjalny, kilkuznakowy kod bonusowy – TYPERVIP. W ramach pakietu powitalnego LVBet na galę Gromda realizowany jest bonus od 1 i 2 wpłaty (razem 3000 zł), pierwszy zakład bez ryzyka do 333 PLN po trzecim depozycie oraz bonus bez depozytu 20 PLN.

Warunkiem skorzystania z ewentualnej wypłaty środków z zakładu bez ryzyka jest wykonanie 1-krotnego obrotu. Pozostałe promocje, w tym bonus bez depozytu oraz bonusy od wpłat podlegają różnym zasadom.

Gromda bukmacherLVBet – rejestracja
Kod promocyjny GromdaTYPERVIP
Bonus Gromda w LVBetZakład bez ryzyka 33 PLN, bonus bez depozytu 20 PLN, bonus od 1. wpłaty (100% do 1500 PLN), bonus od 2. wpłaty (50% do 1500 PLN)
Obrót bonusami na Gromdzie1-krotny (zakład bez ryzyka), dwukrotny (bonus bez depozytu), czterokrotny (bonus od 1. wpłaty), trzykrotny (bonus od 2. wpłaty)
Gromda zakłady w aplikacjiAndroid, iOS

Gromda zakłady bez ryzyka

Wszystkie firmy bukmacherskie celują w pozyskanie jak największej liczby klientów. Co przyciąga ich uwagę? Większość osób na pierwszy rzut oka patrzy na ofertę zakładów, a później na aplikację mobilną i bonusy na start. Najczęściej są to freebety, bonusy bez depozytu, bonusy od wpłaty oraz zakłady bez ryzyka. LVBet oferuje wszystkie z tych wymienionych, ale najlepiej przy zakładach Gromda wypada ten ostatni. Jak w praktyce wygląda typowanie bez ryzyka?

Po rejestracji konta u bukmachera z zakładami na Gromdę, a ma je LVBet, nasz pierwszy kupon po trzeciej wpłacie o wartości minimum 25 zł podlega zabezpieczeniu na wypadek błędnej analizy. Przegrana u bukmachera Gromda nie niesie za sobą konsekwencji finansowych, a środki przeznaczone na Gromda zakłady zostają zwrócone na konto gracza. To daje opcję tworzenia dowolnego kuponu SOLO lub AKO w zależności od własnych przemyśleń. LVBet zaznacza, że kupon musi zawierać kurs łączny 1.75, a cashback podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie nie mniejszym niż 1.75.

Przeglądając opinie LVBet, wielu typerów aprobuje tę formę promocji dla nowych graczy, gdyż sprawdza się idealnie do walk na gołe pięści. Zakład bez ryzyka chroni przed dużą nieprzewidywalnością pojedynków. Praktycznie na każdej gali dochodzi do sporych niespodzianek, a murowani faworyci przegrywają nawet w pierwszych rundach. Dzięki ubezpieczonemu zakładowi na Gromdę nie trzeba się martwić nawet o najgorszy scenariusz, ponieważ kwota zakładu wróci na nasze konto. Należy jednak pamiętać, że zakład bez ryzyka obejmuje tylko pierwszy kupon po trzecim depozycie!

Kod Gromda na darmowe 20 PLN

W zakładach bukmacherskich na Gromdę najlepiej obstawiać pierwszy kupon bez ryzyka, ale osoby, które nie chcą wpłacać żadnych pieniędzy, mogą skorzystać z bonusu bez depozytu. To zdecydowanie najlepsza promocja na rynku legalnych bukmacherów.

Dla Gromdy LVBet przygotował darmowe środki w wysokości 20 zł. Można je dostać po rejestracji konta z kodem Gromda o treści TYPERVIP. Po założeniu konta bonus będzie aktywny 30 dni. Jak to zrobić? Wystarczy przesłać skan dowodu osobistego, uzupełnić dane osobowe i ustalić limit na grę.

Bonus bez depozytu zostanie dodany w wysokości 1 PLN z mnożnikiem x20. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się, dopiero gdy kupon będzie spełniał określone warunki promocji:

 • Minimum 3 zdarzenia
 • Kurs łączny co najmniej 2.50
 • Minimalny kurs każdej selekcji to 1.25

Aktywacja bonusu bez depozytu na zakłady Gromda spowoduje wykorzystanie mnożnika x20, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 20. Postawiony i wygrany zakład za darmowe środki podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji (rynek 3-drogowy).

Należy pamiętać, że sporty wirtualne, zakłady systemowe oraz system cash-out nie są zaliczane do obrotu wygraną z kuponu z mnożnikiem.

Gromda bukmacher – jak działa bonus na start

Wszystkie promocje bukmacherskie podlegają określonym regułom. Najczęściej w regulaminie określone są warunki obrotu, minimalne kursy oraz czas na wykorzystanie bonusów. Benefity w LVBet dla Gromdy również nie są całkowicie zwolnione z zasad ich obrotu. Na szczęście właściciele jednej z największych firm bukmacherskich w Polsce zrobili wszystko, aby bonusy były łatwe do wypłacenia. Sprawdziliśmy wszystkie warunki w pozostałych serwisach i na ten moment LVBet jest pod tym względem w ścisłej czołówce. Dla porównania Gromdy Betclic nie posiada w ofercie, ale ma dostępne zakłady na Fame MMA. Bonus w Betclic na tę federację obejmuje zakład bez ryzyka do 200 zł, który wymaga 1-krotnego obrotu po minimalnym kursie 2.14. Poniżej opisujemy w kilku krokach, jak aktywować i wypłacić poszczególne bonusy LVBet:

Bonus bez depozytu (20 PLN)

 1. Zarejestruj konto w LVBet z kodem promocyjnym Gromda o treści TYPERVIP,
 2. Zaznacz w formularzu „chcę otrzymać bonus bez depozytu”,
 3. Dokończ pełną rejestrację,
 4. Po weryfikacji otrzymasz darmowe środki w postaci 1 zł z mnożnikiem x20,
 5. Zrób kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym co najmniej 2.50 (kurs pojedynczego min. 1.25),
 6. Pamiętaj o wybraniu na kuponie opcji „bonus z mnożnikiem x20”,
 7. Wygrana z bonusu bez depozytu podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie min. 2.00 na rynki składające się z min. 3 selekcji.

Bonus od 1. depozytu (100% do 1500 PLN)

 1. Załóż konto w LVBet (kod Gromda to TYPERVIP),
 2. Wpłać pierwszy depozyt min. 10 zł,
 3. Otrzymasz podwojenie środków do kwoty 1500 zł,
 4. Bonus i depozyt trafią na konto bonusowe,
 5. Kwotą bonusu i depozytu należy 4-krotnie obrócić po kursie min. 1.75,
 6. Bonus jest aktywny 30 dni.

Bonus od 2. depozytu (50% do 1500 PLN)

 1. Zarejestruj konto u bukmachera Gromda z kodem TYPERVIP,
 2. Wpłać swój 2. depozyt min. 10 zł,
 3. Otrzymasz bonus 50% od wpłaty do kwoty 1500 zł,
 4. Kwotą bonusu i depozytu należy 3-krotnie obrócić po kursie min. 1.75.

Zakład bez ryzyka (333 PLN)

 1. Zarejestruj konto w LVBet,
 2. Wpłać 3. depozyt min 25 zł,
 3. Depozyt zostanie dodany do konta bonusowego i powiększony o 1% (max. do 333,3 zł),
 4. Zrób pierwszy kupon po trzeciej wpłacie z kursem min. 1.75,
 5. Jeśli Twój kupon okaże się nietrafiony, otrzymasz całkowity zwrot stawki,
 6. Zwrócone środki podlegają 1-krotnemu obrotowi po kursie min. 1.75,
 7. Bonus jest aktywny przez 30 dni.

Zakłady Gromda – pozostałe bonusy

Nasz specjalny kod promocyjny Gromda – TYPERVIP, który należy wpisać przy zakładaniu konta, gwarantuje atrakcyjną ofertę powitalną, dzięki której otrzymasz maksymalny bonus! Oprócz tego na start LVBet dla fanów Gromdy przygotował inne ciekawe promocje:

 • LV Kombi Boost – powiększenie kursu nawet o 75% przy min. 13 zdarzeniach. Promocja polega na tym, że im więcej zdarzeń na kuponie, tym większe procentowe zwiększenie całkowitego kursu kuponu. Zabawa zaczyna się już od 3 selekcji (+3%). Minimalny kurs zdarzenia to 1.25,
 • Kurs+ – stawiaj po kursie wyższym nawet o 20-30% w stosunku do regularnej oferty,
 • Zbijamy podatek po rejestracji – przez 33 dni od rejestracji konta w LVBet z kodem TYPERVIP nowi gracze mogą grać bez podatku, jeśli na kuponie znajdą się min. 3 zdarzenia z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.40,
 • LV Punkty – grając w LVBet np. zakłady na Gromdę możesz zbierać punkty i wymieniać je na prawdziwą kasę. Im jesteś aktywniejszy, tym więcej punktów zdobywasz.

Gromda kod promocyjny

W ramach gali Gromda bukmacher LVBet zaprezentował dedykowaną ofertę z kodem TYPERVIP. Podczas każdej kolejnej edycji mogą z niej korzystać wyłącznie osoby bez posiadanego konta. Co gwarantuje wpisanie kodu promocyjnego Gromda? Po pierwsze tylko z tym konkretnym kodem otrzymasz darmowy zakład o wartości 20 zł. Po drugie kod aktywuje zakład bez ryzyka do 333 zł na pierwsze zakłady Gromda po trzeciej wpłacie. Przykładowo stawiasz kupon za 50 zł, a w przypadku przegranej cała suma wraca na konto. Środki należy obrócić raz po kursie min. 1.75.

Wysokość wpłaconej kwoty zależy tylko od Ciebie. Im wyższa kwota pierwszego zakładu na Gromdę, tym wyższe zabezpieczenie utraty środków. Maksymalnie można zainwestować 333,3 zł.

Trzecia promocja z Gromda kodem to bonus od pierwszego depozytu. Wystarczy wpłacić min. 10 zł, a bukmacher podwoi depozyt do max. 1500 zł. Kwota bonusu i depozytu trzeba obrócić 4 razy po kursie łącznym co najmniej 1.75. Do obrotu nie zaliczają się zakłady systemowe, na sporty wirtualne, na gry karciane oraz typy stworzone za pomocą Player Bets.

Ostatnim bonusem za skorzystanie z kodu Gromda o treści TYPERVIP przy rejestracji konta jest powiększenie drugiego depozytu w wysokości 50% do 1500 zł. Warunki są bardzo zbliżone do bonusu od 1. wpłaty, z tym że tym razem bonusem należy obrócić 3 razy.

Gdzie wpisać kod bukmachera Gromda?

W celu skorzystania z oferty promocyjnej na galę Gromda w LVBet należy w odpowiednim miejscu, a konkretniej na drugiej stronie formularza rejestracyjnego wpisać Gromda kod promocyjny, który brzmi „TYPERVIP”. Istnieje jednak opcja, dzięki której kod zostanie wyświetlony automatycznie i nie musicie się martwić o pomyłkę. Jeśli zarejestrujecie konto z -> tego linka <- nie jest wymagane ręczne wpisywaniu kodu Gromda, ponieważ pojawi się on automatycznie.

Należy mieć na uwadze, że jeśli nie zdecydujesz się na wpisanie Gromda kodu promocyjnego, to utracisz szansę postawienia pierwszego zakładu bez ryzyka po trzeciej wpłacie oraz otrzymania zupełnie darmowych środków na zakłady Gromda o wartości 20 zł!

Gromda bukmacher – rejestracja konta

Wiesz już, gdzie obstawiać Gromdę i jak wygląda oferta powitalna dla nowych graczy. Przejdźmy teraz do najważniejszej kwestii, czyli rejestracji konta. Bez niej nie zostaną Ci przyznane żadne bonusy. W LVBet zakładanie konta tymczasowego jest szybkie i intuicyjne. Jak to wygląda krok po kroku?

 1. Wejdź na jeden z banerów reklamowych na tej stronie lub kliknij -> zarejestruj konto w LVBet <-,
 2. Na pierwszej stronie wpisz podstawowe dane: imię i nazwisko oraz numer PESEL,
 3. W drugim kroku podaj adres e-mail, login, hasło (upewnij się, żeby było trudne do odgadnięcia), telefon,
 4. Podaj kod promocyjny Gromda – TYPERVIP,
 5. Potwierdź pełnoletność i regulamin bukmachera Gromda,
 6. Zaznacz zgody marketingowe (e-mail, SMS) i kliknij „Zakończ Rejestrację”.

Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności aktywujesz konto tymczasowe z limitem stawek zakładów do 8000 zł oraz brakiem opcji wypłaty wygranych na konto bankowe. W ciągu 30 dni musisz dokończyć rejestrację poprzez wysłanie skanu dokumentu tożsamości (paszport lub dowód osobisty) i podać numer rachunku bankowego.

Zakłady Gromda z aplikacją mobilną

W LVBet Gromda można tworzyć zakłady na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej, która plasuje się w czołówce rankingu aplikacji bukmacherskich. Jak pokazują statystyki, to właśnie ta druga opcja coraz częściej zyskuje uznanie wśród graczy. Powodem jest dostęp do oferty bukmachera w dowolnym momencie i dowolnym miejscu. Wystarczy mieć dostęp do Internetu, a nie oszukujmy się, praktycznie każdy posiada w pakiecie telefonicznym minimum kilka gigabajtów transferu. Poza tym sporty walki są tak dynamiczne, że niezbędna jest szybka reakcja na wydarzenia w klatce lub ringu. Dzięki aplikacji mobilnej LVBet jest to jak najbardziej możliwe.

W apce klient może zarejestrować konto, przeglądać ofertę na zakłady bukmacherskie Gromda, doładowywać konto za pomocą wielu metod płatności, obstawiać walki oraz wypłacać wygrane. Dodatkowo aplikacja dysponuje powiadomieniami PUSH, które informują o wygranych i bonusach, funkcją cash-out, match-trackeremi i błyskawicznymi metodami płatności oraz transmisjami na żywo.

Jak dokonać depozytu na zakłady Gromda?

Na stronie bukmachera LVBet Gromda zakłady bukmacherskie znajdują się w konkretnej kategorii, a najczęściej powinno się ich szukać pod „MMA/Kick-boxing” oraz „Popularne”. Po ogłoszeniu pełnej karty walk Gromda bukmacher, czyli w tym przypadku LVBet udostępnia kursy na zwycięzców, liczbę rund, sposób wygranej itp. Wszystkie selekcje można obstawiać, inwestując własne lub darmowe środki, które zgarniemy po rejestracji konta w LVBet z kodem TYPERVIP. Pierwsza wpłata na minimalną kwotę 10 zł odblokowuje bonus od 1. wpłaty 100% do 1500 PLN. Dostępne metody płatności w LVBet to:

 • Blik,
 • Przelewy24,
 • Plix,
 • PayPal,
 • Paysafecard,
 • Plix,
 • Google Pay,
 • Apple Pay,
 • Karty płatnicze VISA/Mastercard

Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł.

Gromda gdzie obstawiać bez podatku?

Wszystkie legalne serwisy bukmacherskie w naszym kraju posiadające aktualną licencję Ministerstwa Finansów muszą odprowadzać podatek. Wiąże się to z tym, że niekiedy nie możemy zarobić na zakładach Gromda tyle, ile byśmy chcieli. Na szczęście LVBet daje opcję gry bez podatku po spełnieniu określonych wymogów.

Na początek należy założyć konto z kodem TYPERVIP, który gwarantuje darmowe środki w wysokości 20 zł. Następnie przez 33 dni otrzymujemy możliwość gry bez podatku i powiększenie wygranych o 14%. Promocją są objęte wszystkie wydarzenia oferowane na stronie i aplikacji bukmacherskiej LVBet.

Masz już zatem odpowiedź na pytanie „Gromda gdzie obstawiać bez podatku”, a teraz sprawdź wymogi, jakie musisz spełnić, aby cieszyć się z większych wygranych na swoich kuponach:

 • Minimalna liczba zdarzeń: 3,
 • Minimalna stawka kuponu: 1 zł,
 • Minimalny kurs łączny: 2.40,
 • Rodzaj kuponu: AKO,
 • Oferta: przedmeczowa oraz live.

Gdzie obstawiać Gromdę?

To, gdzie obstawiać Gromdę, okazało się przed dziewiątą edycją gali, która odbyła się w czerwcu 2022 roku. Wcześniej wraz z ósmą odsłoną Betclic Gromda zakłady miał w swojej szerokiej ofercie. Obecnie Gromda bukmacher to LVBet i to jedyny podmiot w Polsce, gdzie można obstawiać zakłady na Gromdę.

Skoro wiesz już, że galę Gromda bukmacher LVBet ma w swojej ofercie, warto przejść do kolejnego ważnego pytania, czyli „Gromda gdzie obstawiać i znaleźć zakłady na stronie lub aplikacji mobilnej”?

Nic w tym skomplikowanego nie ma, jednak wiemy, że nie wszyscy czytelnicy naszego portalu o tematyce bukmacherskiej mają pojęcie o zakładach na Gromdę. W związku z tym poniżej przedstawiamy w kilku krokach, gdzie obstawiać galę Gromda na oficjalnej stronie:

 • Jeśli gala Gromda odbywa się w najbliższym czasie, to ofertę na zakłady ujrzysz w kategorii „Polecamy”,
 • W innym wypadku znajdź zakładkę „MMA/Kick-boxing” w ogólnym spisie dyscyplin i wejdź w „Gromda”,
 • Na ekranie pojawi się spis zakładów i kursów na poszczególne pojedynki,
 • Kiedy cała karta walk nie jest jeszcze ogłoszona, możemy typować wyłącznie zwycięzców, jednak im bliżej gali, w tym różnorodność zakładów na Gromda rośnie,
 • Klikając na kursy, dodajemy konkretne typy do kuponu SOLO lub AKO,
 • Na koniec ustal stawkę kuponu i kliknij „Postaw zakład”.

W aplikacji mobilnej proces ten przebiega niemal tak samo. Jedyną różnicą jest wyszukanie Gromda zakładów. Znajdują się one w zakładce „Sport” i kategorii „MMA/Kick-boxing”.

Niezależnie od tego, czy wiesz już, gdzie obstawiać Gromdę, należy pamiętać, że typy na tego typu wydarzenia poprzedzone muszą być szczegółową analizą. Sugerowanie się sympatią czy sylwetką danego zawodnika nie jest najlepszym pomysłem, jeśli chodzi o typowanie sportów walki.

Zakłady na Gromda 11

Jakie zakłady na Gromdę będą możliwe, pozostawało jedynie kwestią domysłów przed pierwszą edycją gali, która odbyła się 6 czerwca 2020 roku. Można jednak było się spodziewać, że Betclic Gromdę wyrzuci ze swojej oferty po ostatniej aferze związanej ze spotem reklamowym i Mateuszem Borkiem. Obecnie wiemy, że bukmacher z ofertą na Gromdę wykorzystuje w pełni swój potencjał na walki bez rękawic. W ofercie mamy dostęp do takich zakładów na Gromdę jak:

 • Wygrana danego zawodnika,
 • Pojedynek zakończy się przed czasem,
 • Sposób wygranej (KO, TKO),
 • Walka zakończy się w pierwszej, drugiej, trzeciej rundzie lub czwartej rundzie,
 • Dokładna liczba rund.

Zakłady bukmacherskie na Gromdę z pewnością są bardzo rozbudowane, jeśli chodzi o nieco mniej popularne selekcje. Chodzi o zakończenie walki w pierwszych 30 sekundach oraz bardziej spersonalizowanych pod konkretnego zawodnika zakładach.

Betclic Gromda

W zakładach bukmacherskich Betclic Gromda nie widnieje w ofercie ani przedmeczowej, ani na żywo. Jaki jest tego powód? 23 marca 2022 roku Szymon Jadczak poinformował na Twiterze, że współpracę z Gromdą zerwała firma bukmacherska Betclic. “W dniu 23 marca wypowiedzieliśmy umowę współpracy z federacją Gromda. Oznacza to, że Betclic nie powinien być już wiązany z galami Gromda, a zakłady dotyczące walk odbywających się w tej federacji zostały usunięte z naszej oferty” – oświadczyła firma.

Jeśli kiedyś Gromdę Betclic będzie chciał sponsorować, z pewnością najpierw LVBet będzie musiał zrezygnować ze współpracy. Na ten moment jednak nic nie wskazuje na taki obrót spraw. Co w zamian można obstawiać w Betclic?

Oferta zakładów jest bardzo szeroka i obejmuje zwycięzcę walki, zakończenie walki w konkretnej rundzie, liczbę rund oraz jak zakończy się pojedynek.

Dużym atutem oficjalnego bukmachera Fame MMA są podwyższone kursy na najważniejsze wydarzenia sportowe, świetnie działająca aplikacja mobilna oraz promocja „Multi+” zwiększająca wygrane na kuponach akumulowanych. Ponadto kod promocyjny Betclic gwarantuje bonus dla nowych graczy w formie zakładu bez ryzyka do 200 zł.

Jeśli kiedyś galę Gromda Betclic będzie chciał ponownie mieć w swojej ofercie, z pewnością będziemy świadkami dużej zmiany, która odbije się szerokim echem wśród graczy. Jak na razie bukmacher LVBet Gromdę traktuje priorytetowo i nic nie wskazuje na to, aby firma chciała kończyć współpracę, a wręcz przeciwnie. Z drugiej strony należy pamiętać, że nic w tej branży nie trwa wiecznie i w przyszłości pod frazą Gromda gdzie obstawiać może pojawić się ponownie Betclic.

Zawsze przy zmianach sponsorów przekształceniu ulegają przede wszystkim bonusy i kody promocyjne. W tej chwili na Prime MMA Fortuna obowiązuje kod TYPERVIP oferujący bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka oraz freebet.

Gromda STS

Jeśli celujesz w obstawianie zakładów na Gromdę u jednego z największych bukmacherów w Polsce, to niestety STS nie będzie dobrym wyborem. Firma posiada ofertę wyłącznie na UFC, KSW i inne gale mieszanych sztuk walk i boksu. Można je typować przedmeczowo oraz na żywo. Na start STS przygotował dla nowych użytkowników, którzy zarejestrują konto z kodem promocyjnym STS – TYPERVIP bonus powitalny w wysokości 1660 zł. Pierwszym bonusem jest zakład bez ryzyka do 100 zł. Wystarczy wpłacić min. 50 zł i postawić dowolny zakład SOLO lub AKO bez wymogów kursowych. W razie porażki STS zwraca pełną stawkę kuponu. Następnie od trzech kolejnych depozytów możemy zyskać nawet 1500 PLN:

 • Pierwsza wpłata – bonus 100% do 300 PLN
 • Druga wpłata – bonus 50% do 500 PLN
 • Trzecia wpłata – bonus 50% do 700 PLN

Ostatnim bonusem jest premia w wysokości 60 PLN za wykonanie sześciu zadań:

Pierwsza wpłata:

 1. Pobierz aplikację mobilną STS i postaw w niej zakład za min. 15 zł (kurs min. 1.91),
 2. Zagraj kupon z przynajmniej jednym zdarzeniem z oferty przedmeczowej za co najmniej 15 zł (kurs min. 1.91).

Druga wpłata:

 1. Postaw kupon z oferty live za co najmniej 15 zł (kurs min. 1.91),
 2. Zagraj dowolne zdarzenie z Betgames za minimum 15 zł po kursie nie mniejszym niż 1.91.

Trzecia wpłata:

 1. Zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem ze sportów wirtualnych za co najmniej 15 zł po kursie min. 1.91,
 2. Obstaw zakład z oferty e-sportowej (min. 1 zdarzenie) za co najmniej 15 zł po kursie min. 1.91.

Gromda Betfan

Kolejnym z bukmacherów, który niestety nie posiada oferty na Gromdę, jest Betfan. To niewątpliwie minus, ale w zakładce „Sport” znajdziemy ponad 30 dyscyplin sportowych, w tym sporty walki. Firma, jeżeli chodzi o nowych graczy, stawia na bonus od pierwszej wpłaty wynoszący aż 200% do 300 PLN. To oznacza, że osoby rejestrujące konto z kodem promocyjnym Betfan – TYPERVIP mogą rozpocząć przygodę z obstawianiem u nowego bukmachera z saldem o wartości 450 PLN. Jak otrzymać bonus w Betfan?

 • Załóż konto w Betfan z kodem TYPERVIP
 • Wpłać min. 50 zł
 • Od razu otrzymasz bonus 200% wpłaty (do 300 zł)
 • Postaw kupon lub kilka kuponów za równowartość wpłaconych środków
 • Po rozliczeniu zdarzeń przełącz się na saldo bonusowe
 • Bonusem grasz jak uważasz, za całość lub w ramach kilku kuponów
 • Liczą się tylko kupony AKO z kursem min. 3.00
 • Wygrane trafią na saldo główne po wykorzystaniu 100% kwoty przyznanego bonusu

Gromda Fortuna

Fortuna, czyli drugi największy bukmacher w naszym kraju nie ma u siebie zakładów na Gromdę. Nic dziwnego, gdyż obecnie firma skupia się na promowaniu i sponsorowaniu freak-fightowych gal jak np. High League i Prime Show MMA. Jeśli jednak jesteś zainteresowany obstawianiem High League lub typowaniem Prime Show MMA, warto założyć konto i zyskać darmowe 20 PLN na start oraz szereg innych promocji dla nowych graczy. Jak uzyskać pełny pakiet powitalny Fortuny?

 • Zarejestruj konto z kodem promocyjnym Fortuna o treści TYPERVIP
 • Za samo stworzenie konta otrzymasz 20 zł w formie punktów FKP
 • Następnie wpłać dowolną kwotę i zagraj pierwszy kupon objęty zabezpieczeniem
 • Maksymalna wysokość bonusu bez ryzyka w Fortunie to 600 zł
 • Za depozyt dodatkowo otrzymasz freebet 10 zł do wykorzystania na dowolny kupon

Zwiń
Który bukmacher Gromdę ma w swojej ofercie zakładów? Wszystkie zakłady na Gromda obstawisz wyłącznie w LVbet. Czy na Gromdę LVBet przygotował specjalny bonus? Tak, nowo zarejestrowani gracze mogą liczyć na bonus od 1 i 2 wpłaty, bonus bez depozytu o wartości 20 zł oraz zakład bez ryzyka do 333 zł. Jaki jest Gromda kod promocyjny? Kod Gromdy to TYPERVIP. Wpisz go w formularzu rejestracyjnym na drugiej stronie. Jakie Gromda zakłady są dostępne w ofercie LVBet? Gracze do wyboru mają zakłady na zwycięstwo, rodzaj wygranej, liczbę rund, czas, w którym zawodnik pokona rywala, zakłady specjalne itd. Czy inny Gromda bukmacher może udostępniać kursy? Nie, wyłączność na organizowanie zakładów bukmacherskich Gromda ma LVBet. Czy Betclic Gromda ma w swojej ofercie? Nie, ale za to można tam obstawiać inne sporty walki, w tym zakłady Fame MMA. Gdzie obstawiać Gromdę? Galę Gromda obstawisz tylko w LVBet.