W ostatnich tygodniach ogromny skok popularności zanotował Psychotrop. Wszystko za sprawą upublicznienia filmu Popka z psem oraz dodatkowej promocji ze strony Boxdela oraz Sylwestra Wardegi. Dziś na kanale "Nie wiem, ale się dowiem" został dodany film, który ujawnił wiele negatywnych informacji na temat Psychotropa.

Boxdel i Wardęga promują kryminalistę?!

Sylwester Wardęga i Boxdel w ostatnich tygodniach zaliczają coraz więcej wpadek. Po aferze Pandora Gate, Wardęga postanowił ocieplić wizerunek Boxdela i nawiązać z włodarzem FAME MMA bliższą współpracę. We wspólnym podcascie przyznali się, że oszukiwali cały internet. Już kilka dni po Pandorze Boxdel zdawał sobie bowiem prawę, że prawdopodobnie wróci do FAME, mimo zapewnień, że jest w trakcie odsprzedaży udziałów.

Dziś popularny kanał na YouTube "Nie wiem, ale się dowiem" ujawnił kryminalną przeszłość Alana Gruchały, znanego jako Psychotrop. Mężczyzna został zaproszony kilkanaście dni temu do programu "Aferki", który prowadził Boxdel i Wardęga.

Okazuje się, że Psychotrop został kilka lat temu skazany na trzy lata kary więzienia za usiłowanie zabójstwa. W późniejszych latach dopuścił się kolejnego ataku z użyciem noża oraz naruszenia nietykalności funkcjonariuszy policji.

Okazuje się zatem, że Boxdel i Wardęga przyłożyli rękę do promocji osoby mającej poważną przeszłość kryminalną. Wątpliwa moralność Boxdela jest już wszystkim dobrze znana, jednak te informacje uderzają przede wszystkim w Wardęgę, który od dawna kreuje się na moralizatora i "strażnika" polskiego internetu.