Psychotrop to kolejny zawodnik, który spróbował swoich sił w MMA na gali MMA-VIP, którą organizuje Marcin Najman. Kim jest Psychotrop? Psychotrop imię i nazwisko – czy wiadomo, jak się nazywa? Psychotrop wiek – ile ma lat? Psychotrop MMA – czy Psychotrop walki toczył już w przeszłości? Psychotrop rap – z czego jest znany? Psychotrop kontrowersje – czy to prawda, że siedział w więzieniu? Psychotrop Instagram – czy prowadzi konto na tym portalu społecznościowym?

Kim jest Psychotrop?

Kim jest Psychotrop? To pytanie musieli zadać sobie fani sportów walki, którzy lubią śledzić także gale typu freakfight, jak MMA-VIP. Właśnie pseudonim Psychotropa znalazł się bowiem na karcie walk gali MMA-VIP 2. Odpowiadając krótko na to, kim jest Psychotrop, należy przyznać, że raperem. Niezwykle kontrowersyjnym raperem.

 

 

Psychotrop imię i nazwisko

Psychotrop imię i nazwisko – czy jest znane? W internecie, jak wiadomo, znaleźć można wszystko. Gdy raper tworzył jeszcze pod inną ksywką, w sieci można było natrafić na jego imię i nazwisko. Uczestnik gali MMA-VIP 2 nazywa się Alan Gruchała.

Psychotrop wiek

wiek psychotrop

Psychotrop wiek to kolejny aspekt, który niezwykle ciekawi wszystkich internautów. Również na ten temat w sieci można znaleźć informację. Jeśli chodzi o wiek, Psychotrop ma 27 lat. Urodził się w styczniu 1994 roku.

Psychotrop rap

Psychotrop w przeszłości był znany jako HST Djobeł. Nagrywał horror rap, a kojarzony był między innymi z wytwórnią słynnego Liroya. Z pewnością był to nietypowy gatunek muzyczny, jak na polską scenę hip-hopu. Wzbudzał tym samym sporo kontrowersji. Psychotrop rap miał swoje grono odbiorców – nagrywał kolejne kawałki i wydawał płyty. Jego ciekawie zapowiadająca się kariera została przerwana w 2014 roku.

Psychotrop kontrowersje

psychotrop kontrowersje

Pod hasłem „Psychotrop kontrowersje” można znaleźć wiele informacji, głównie odnoszących się do jego muzyki. W 2014 roku o raperze było jednak głośno z innego powodu. Został on bowiem wówczas oskarżony o usiłowanie zabójstwa. "Między mężczyznami wywiązała się szamotanina i Alan G. zadał kuzynowi swojej dziewczyny cztery ciosy w klatkę piersiową" - czytamy w sieci. Ostatecznie zawodnik MMA-VIP w więzieniu spędził trzy lata.

 

W lipcu 2019 roku Psychtrop kontrowersje po raz kolejny pojawiły się w polskim internecie. Tym razem mężczyzna znany w przeszłości jako HST Djobeł w Olsztynie zaatakował innego mężczyznę nożem, gdyż ten wyśmiewał jego twórczość. Był agresywny także wobec policjantów i trafił do aresztu. "Napastnik chciał ranić swoją ofiarę w głowę. Nie udało mu się to, bo znajomi szybko obezwładnili Psychotropa" - donosili wówczas dziennikarze Gazety Wyborczej.

Psychotrop walki

Psychotrop walki w przeszłości więc już toczył, ale nieco inne, niż te na zasadach MMA. Trudno znaleźć informacje na temat tego, czy miał styczność ze sportami walki. Wszystko wskazuje więc na to, że jego pojedynek na gali MMA-VIP 2 był debiutanckim, jeśli chodzi o sportową odmianę walki.

- Nareszcie mogę roz... komuś głowę i nie dostać za to wyroku - skomentował swój angaż w MMA-VIP, odnosząc się do wydarzeń z przeszłości.

Psychotrop MMA-VIP

insta psychotrop

Psychotrop MMA-VIP – to połączenie z pewnością wzbudza ogromne kontrowersje. Założeniem takich organizacji, jak MMA-VIP, jest rozgłos i konfrontowanie ze sobą właśnie kontrowersyjnych postaci. Patrząc jednak na przeszłość mężczyzny, wielu kibiców negatywnie odebrało fakt, że Psychotrop zawalczy na gali MMA-VIP.

Jego rywalem w debiutanckim pojedynku pierwotnie miał być inny debiutant, Oliwier "Detailer" Gajewski. Zakłady bukmacherskie Fortuna, gdzie znaleźliśmy kursy na galę MMA-VIP 2, minimalnego faworyta widziały w Gajewskim. Kurs na Psychotropa wynosił 2.10, a na jego przeciwnika - 1.65. To najlepiej pokazywało, że bukmacher sam nie wiedział, czego się spodziewać, gdyż obaj zawodnicy byli debiutantami, a jeden z nich jest szczególnie nieobliczalny.

Jak się jednak okazało, ostatecznie przeciwnikiem Psychotropa był Ryszard "Szczena" Dąbrowski. Walka zakończyła się w pierwszej rundzie na korzyść "Szczeny". Gruchała nabawił się kontuzji nogi i nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Zobacz także: Kim jest Oliwier "Detailer" Gajewski?

Psychotrop Instagram

Psychotrop Instagram jest równie kontrowersyjny, co sam autor profilu. Jego Instagrama pod nazwą "psychotrop666" śledzi ponad 12 tysięcy obserwujących. Znajdziemy tam między innymi zdjęcia z koncertów czy różnego rodzaju treści, które dla wielu mogą okazać się kontrowersyjne.

Psychotrop swój udział w MMA-VIP ogłosił właśnie na instagramowym koncie. Na początku kwietnia wstawił zdjęcie plakatu promującego galę MMA-VIP 2 i dodał opis: "Jak szybko się wzbogacić? Postaw na mnie swój hajs”.


Czy Psychotrop siedział w więzieniu?
Tak, Psychotrop spędził w więzieniu trzy lata - od 2014 do 2017 roku.
Z kim Psychotrop zawalczył na MMA-VIP?
Jego przeciwnikiem na gali MMA-VIP 2 był "Szczena".