Jak wiadomo, przed nami kolejne wydarzenia ze świata freak fightów, jak chociażby rozwiązanie karty walk Prime MMA 9. Okazuje się jednak, że według Daniela Magicala jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych zawodników został z federacji wyrzucony. O co chodzi?

Daniel Magical twierdzi, że Kamerzystę wyrzucono z Prime MMA!

Podczas Prime MMA 8 oglądaliśmy w oktagonie walkę, w której Kamerzysta i Magical JR zmierzyli się z Pazikiem i Wujkiem Samo Zło. Wówczas Wawrzyniak został dwukrotnie rzucony na deski oraz liczony i w rezultacie przegrał, odpadając z turnieju. Teraz jednak Daniel Magical postanowił się wypowiedzieć na temat całego starcia.

Według niego Kamerzysta udawał kontuzję i z tego względu federacja miała go z tego powodu wyrzucić. Mówił o tym w kontekście chęci starcia się właśnie z Wawrzyniakiem. Cała wypowiedź brzmiała następująco:

Udawał kontuzję i z Prime go wyrzucili. Chętnie, bo udawał kontuzję i przegrał. Bardzo był obs*any przed walką, mówił: "Łukasz, Ty weź tego Pazika". Za to chciałbym z nim walkę, ale niestety federacja go wyrzuciła, więc nie mam jak z nim walczyć.

Wiadomo jednak, że Magical nie należy do najbardziej wiarygodnych osób w Internecie, dlatego takie informacje warto traktować z przymrużeniem oka. Warto dodać, że na profilu federacji Prime MMA nie pojawiło się żadne oficjalne ogłoszenie w tej sprawie. Być może niebawem organizacja lub sam Kamerzysta wypowie się na ten temat.