Rafał Pazik to jeden z uczestników drugiej edycji Igrzyska Gladiatorów. 13 kwietnia powrócił do klatki po ponad dwuletniej przerwie i dość nieoczekiwanie wygrał ten turniej. Sprawdź kto to Rafał Pazik i co o nim wiadomo.

Kim jest Rafał Pazik?

Kto to Rafał Pazik? Rafał Pazik to początkujący influencer, a także zawodnik Prime MMA. W 2022 roku wystąpił w programie "Pałacowe Love", dzięki któremu zdobył rozpoznawalność. W lutym tego samego roku zawalczył na premierowej edycji Prime Show MMA.

Rafał Pazik wiek

Ile ma lat Rafał Pazik? Dokładna data jego urodzin nie jest znana, jednak w sieci można natknąć się na informacje, że Pazik urodził się w 2002 roku. Oznaczałoby to, że aktualnie ma 22 lata.

Rafał Pazik wzrost

Pazik ma około 185 centymetrów wzrostu.

Rafał Pazik waga

O tym, ile waży Rafał Pazik przekonaliśmy się podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed Prime MMA 8. Pazik wniósł na wagę 75 kilogramów.

Rafał Pazik rekord

Jeśli chodzi o walki indywidualne, to na razie rekord Rafała Pazika wynosi 0-0. Wystąpił on bowiem jedynie na niestandardowych zasadach, walcząc w starciu 2 vs 1, a także w Igrzyskach Gladiatorów.

Rekord niestandardowe zasady: 0-1

Rafał Pazik walka

Debiutancka walka Rafała Pazika odbyła się 19 lutego 2022 roku na gali Prime MMA 1. Do jego kolejnego występu w klatce doszło ponad dwa lata później. Pazik drugą walkę w karierze zanotował bowiem 13 kwietnia 2024 roku na Prime MMA 8.

Rafał Pazik Prime MMA

Debiut Rafała Pazika w Prime MMA odbył się na premierowej gali tej organizacji. Pazik wystąpił w walce 2 vs 1, podczas której wraz z Kubą Lasikiem stanął naprzeciwko Alana Kwiecińskiego. Mimo przewagi liczebnej, Pazik i Lasik przegrali z Alanem już w drugiej rundzie.

Rafał Pazik Igrzyska Gladiatorów

Po kompromitującym występie na Prime MMA 1, gdzie Pazik w parze z Kubą Lasikiem przegrał z Alanem Kwiecińskim, influencer zdecydował się na powrót do startów. Pazik ponownie zawalczył 13 kwietnia 2024 roku na gali Prime MMA 8. Wystąpił on w Igrzyskach Gladiatorów i nieoczekiwanie zwyciężył cały turniej, w finale pokonując Wujka Samo Zło.

Rafał Pazik Pałacowe Love

Rafał Pazik wystąpił w programie Pałacowe Love, który miał premierę na antenie TTV 1 lutego 2022 roku. W projekcie wzięło udział sześć par, w tym również Pazik ze swoją partnerką.

Rafał Pazik dziewczyna

Dziewczyna Rafała Pazika to Wiktoria Ćwikła. Kobietę można znaleźć na Instagramie pod nickiem @vickycw. Para często wstawia do sieci wspólne zdjęcia i wiadomo, że są już razem od ponad pięciu lat.

Rafał Pazik Instagram

Rafał Pazik Instagram prowadzi pod nazwą @rafalpazik. Do tej pory zgromadził na swoim koncie nieco ponad 20 tysięcy obserwujących.


Kto to Rafał Pazik?
Rafał Pazik to początkujący influencer i zawodnik Prime MMA.
Z kim Rafał Pazik zawalczy na Prime MMA 8?
Na Prime MMA 8 Rafał Pazik wystąpi w Igrzyskach Gladiatorów.